26 листопада 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбулось нагородження вчителів та представників шкіл, що увійшли до списку найбільш інноваційних в рамках Міжнародної глобальної програми розвитку освіти Microsoft.
У заході взяли участь заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей та керівник програми «Партнерство в навчанні» компанії «Майкрософт Україна» Роман Рудюк.
За словами заступника Міністра, навчання повинно надихати дітей. Саме в цьому полягає роль вчителів-новаторів, які повинні застосовувати новітні технології для вдосконалення та покращення методів сучасного навчання. «Не бійтеся ділитися своїми знаннями з учнями. Ви повинні показувати приклад та на вас мають рівнятися діти»,- наголосив Павло Хобзей.
Також заступник Міністра освіти і науки повідомив, що такі конкурси розкривають творчий потенціал українських вчителів, заохочують учнів до вивчення і застосування основ сучасних технологій, і тим самим сприяють якісним змінам в українській освіті.
Як повідомив Роман Рудюк, цього року до списку найпрогресивніших учителів увійшла рекордна кількість українців – 44, а до списку найкращих шкіл – 7 українських навчальних закладів. «Нашою основною задачею є виховування тих вчителів, які не пов’язані з IT-технологіями. Це люди, які кожного дня навчають наших дітей, навчають їх гуманітарним та природничим наукам і використовують технології задля реалізації свого потенціалу», - каже керівник проекту. Також він додав, що партнерство Майкрософт в Україні триває вже 12-й рік і весь цей час компанія допомагає освітянам реалізовувати свій творчий потенціал у спілкуванні з дітьми.
Пишаємося тим, що Топчій Ірину Вікторівну – не фахівця з IT-технологій  - включено до складу вчителів-експертів Microsoft.  Бажаємо їй подальшого натхнення у впровадженні інновацій в освіті.