У гімназії триває впровадження програми багатомовної освіти.

«Формування багатомовності дітей та учнів»

Професійна підготовка педагогів для її реалізації є однією з головних складових програми.
8-10 січня 2019 року у Запорізькій гімназії № 11 було проведено триденний тренінг для вчителів. Заступники директора Л.М. Гунько, І.В. Бєлова, В.В. Бєктурганова ознайомили колег з поняттям білінгвізму, підходами до планування уроків за методикою CLIL, методами реалізації інтегрованого навчання, з використанням у навчанні скафолдінгу. Психолог гімназії Н.Є. Прочан - з класифікацією типів інтелекту за Гарднером, а вчителі І.І. Луцова та Т.О.Ніколенко провели заняття з повного занурення у іспаномовне середовище.

4 січня відбулося методоб'єднання
учителів природничо-математичного циклу "Інноваційні педагогічні технології на уроках".

"Інноваційні педагогічні технології на уроках"

Найбільше вчителів кафедри зацікавила методика CLIL, яку презентувала замісник директора з навчально-виховної роботи Бєлова І.В. В процесі обговорення даної теми вчителі вибрали найбільш важливі фактори впливу на навчання і запропонували декілька можливих стратегій викладання і навчання предмета нерідною мовою, що пріоритетна в багатомовному суспільстві XXІ ст.

Вітаємо учасників та переможців конкурсу літературних перекладів, який традиційно проводив ФІФ ЗНУ.

Вітаємо

Учасники: Барковська Анастасія, Міщенко Софія. Дипломанти: Зирянова Антоніна (диплом за кращу презентацію), Віндюшева Олександра (номінація-за глибокий аналіз символізму поетичного твору), Федяніна Анна, (номінація-за інтерес до творчості поета). Переможець - Прянікова Поліна 1 місце (німецька мова), 2 місце (англійська мова). Дівчат підтримали вчителі Луцова І.І., Ващенко Л.К., Снадчук Ю.А., Федькова В.В. Ми вами пишаємося! Усім подальших перемог та натхнення!

4 декабря команды 4-х классов соревнрвались в интеллектуальном конкурсе "Всезеайки". Желаем ребятам победы в районном этапе конкурса!

"Всезеайки"

Ребята показали высокий уровень знания математики, природоведения, языкознания. Умело описали видение экологической обстановки планеты и в частности города Запорожье и представили собственные пути выхода из экологического кризиса. А ещё творчески поработали над созданием новой "космической" формы для учащихся школ. Спасибо за подготовку команд классным руководителям: Красняковой З.А., Ерёминой О.Н., Лавровой Е.С., а так же организаторам игры "Всезеайки": Жучковой С.А., Голенковой А.А. и конечно жюри: Есиной С.Н., Каспаровой С.Н. и Хижняк Е.С.

27 вересня, в рамках міжнародного проекту Generation Global відбулась міжнародна відеоконференція для учнів 10х класів.

Generation Global

27 вересня, в рамках міжнародного проекту Generation Global під патронатом Tony Blair Institute for Global Change (Інститута Глобальних змін Тоні Блера) відбулась міжнародна відеоконференція для учнів 10х класів. Підлітки Запорізької гімназії №11 спілкувались з однолітками з США (Fort Lauderdale High School), Індонезії (SMA Taruna Nusantara) та Колумбіі (Colegio Internacional Camino a la Cima). Тема спілкування "Wealth, Charity and Poverty".

Центральний об’єднаний районний військовий комісаріат запрошує юнаків та дівчат вступити до ВВНЗ

Центральний об’єднаний районний військовий комісаріат запрошує
до ВВНЗ Міністерства оборони України

Центральний об’єднаний районний військовий комісаріат запрошує юнаків та дівчат вступити до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України (ВВНЗ), із подальшим здобуттям вищої освіти та призначення на посади офіцерського складу, а також навчання у військових коледжах з подальшим здобуттям військової освіти та призначенням на посади сержантського складу. На навчання приймають осіб, які здобули повну загальну середню освіту з числа цивільної молоді віком від 17 років до 30 років, в тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання. Особи жіночої статі приймаються на навчання на рівних правах з особами чоловічої статі. Випускники військових коледжів сержантського складу отримують освіту та диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня – «Молодший спеціаліст» Термін навчання 2,5 роки. Випускники ВВНЗ отримують вищу освіту освітнього ступеню «бакалавра» або «магістра», та відповідну військово-професійну кваліфікацію. Термін підготовки на посади офіцерів командного складу – 4 роки, офіцерів інженерного, гуманітарного, юридичного та адміністративного складу – 5 років. Переваги навчання у вищих військових навчальних закладів:

• прийом на навчання до військових навчальних закладів відбувається за державним замовленням (за кошти державного бюджету),
  • під час навчання виплачується стипендія,
  • повне забезпечення побутових умов під час навчання,
  • надання відпусток під час навчання (зимова та літня),
  • отримання сучасної престижної освіти та спеціальності рівня бакалавр або магістр, яка актуальна в цивільному житті (тобто видається диплом державного зразка за яким є можливість працювати по цивільній професії),
  • повне забезпечення речовим майном за рахунок Держави,
  • безкоштовне 3-х разове харчування,
  • безкоштовне медичне забезпечення та лікування,
  • гарантоване працевлаштування за отриманою освітою,
  • високий рівень грошового забезпечення та соціальна підтримка.
Для отримання детальної інформації звертайтесь до Центрального об’єднаного військового комісаріату за телефонами: (061) 233-14-17, 067-719-19-38, 095-526-67-37. Адреса: Центральний ОРВК, вул. Сталеварів, 20, кабінет № 4.