Команда Запорізької Гімназії №11 «Лисиці» посіла II місце у Районному етапі Всеукраїнського фестивалю шкільних груп підтримки: Черлідінг

Черлідінг

12.02.2019 в рамках міжнародного проекту Generation Global було проведено відеоконференцію за темою "Свята та традиції".

Generation Global

12.02.2019 в рамках міжнародного проекту Generation Global під патронатом Інституту глобальних змін Тоні Блера було проведено відеоконференцію за темою "Свята та традиції". Учні 9х класів Запоріжської гімназії 11 спілкувались з однолітками з України та Йорданії та мали змогу розповісти про традиції та свята своїх країн.

08 лютого 2019р. було проведено районний етап конкурсу еко-проектів серед вчителів початкових класів.

Вітаємо переможців

Вітаємо заступника директора Жучкову С.А., її еко-проектів "Збережемо ялинку" посіла 2 місце, а також вчителя початкових класів Голєнкову А.А.,яка стала дипломатом конкурсу з еко-проекот "Земля просить про допомогу". Бажаємо успіхів вчителям у наступному турі конкурсу.

У гімназії триває впровадження програми багатомовної освіти.

«Формування багатомовності дітей та учнів»

Професійна підготовка педагогів для її реалізації є однією з головних складових програми.
8-10 січня 2019 року у Запорізькій гімназії № 11 було проведено триденний тренінг для вчителів. Заступники директора Л.М. Гунько, І.В. Бєлова, В.В. Бєктурганова ознайомили колег з поняттям білінгвізму, підходами до планування уроків за методикою CLIL, методами реалізації інтегрованого навчання, з використанням у навчанні скафолдінгу. Психолог гімназії Н.Є. Прочан - з класифікацією типів інтелекту за Гарднером, а вчителі І.І. Луцова та Т.О.Ніколенко провели заняття з повного занурення у іспаномовне середовище.

4 січня відбулося методоб'єднання
учителів природничо-математичного циклу "Інноваційні педагогічні технології на уроках".

"Інноваційні педагогічні технології на уроках"

Найбільше вчителів кафедри зацікавила методика CLIL, яку презентувала замісник директора з навчально-виховної роботи Бєлова І.В. В процесі обговорення даної теми вчителі вибрали найбільш важливі фактори впливу на навчання і запропонували декілька можливих стратегій викладання і навчання предмета нерідною мовою, що пріоритетна в багатомовному суспільстві XXІ ст.

Вітаємо учасників та переможців конкурсу літературних перекладів, який традиційно проводив ФІФ ЗНУ.

Вітаємо

Учасники: Барковська Анастасія, Міщенко Софія. Дипломанти: Зирянова Антоніна (диплом за кращу презентацію), Віндюшева Олександра (номінація-за глибокий аналіз символізму поетичного твору), Федяніна Анна, (номінація-за інтерес до творчості поета). Переможець - Прянікова Поліна 1 місце (німецька мова), 2 місце (англійська мова).