Гімназія з поглибленим вивченням англійської мови

Запорізька гімназія № 11 Запорізької міської ради Запорізької області

Zaporizhzhya gimnazia # 11 of Zaporizhzhya City council of Zaporizhzhya region

Форма власностікомунальна.

Телефон: (061) 764-33-48; факс (061) 764-14-29

E-mail: zap.gimnasia11@gmail.com

Адреса: Україна, Запорізька область, 96063, м. Запоріжжя, вул.. Поштова, б. 4

На карті: http://wikimapia.org/#lat=47.8081&lon=35.187635&z=18&l=0&m=b

Зупинка міського транспорту: вул. Базарна

Мета діяльності: забезпечення реалізації права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти, пошук, навчання, виховання та розвиток обдарованих та здібних дітей шляхом загальноосвітньої та спеціальної підготовки через поглиблене та профільне навчання гуманітарного профілю на основі національної культури, звичаїв та традицій; залучення вихованців до скарбниці національних, духовних і етнічних цінностей в ім’я збагачення інтелектуального,творчого, культурного потенціалу України.

Це навчальний заклад І-ІІІ ступенів, кількість класів – 31, учнів – 898.

Мова навчання в 1-11 класах – російська.

Профіль – гуманітарний.

Поглиблено вивчається – англійська мова з 1 класу, з 3 класу вивчається німецька мова (друга іноземна)

Профільне навчання здійснюється на базі 10-11-х класів з урахуванням матеріально–технічного, навчально-методичного та кадрового забезпечення гімназії, навчальних інтересів учнів та  побажань батьків таким чином на:

·        профільному рівні (поглибленому) – англійська мова;

·        академічному рівні – німецька мова (друга іноземна мова);

·      спецкурси: «Література Англії та США» (10-11класи), «Країнознавство» (10-11 класи), «Ділова англійська мова» (10-11 класи).

Платні освітні послуги: Німецька мова (4-ті класи) 1 година на тиждень. Батьківська плата за навчання у 2018-2019 н.р. складає 40 грн. на місяць та перераховується на рахунок ТВО Олександрівського району.

Матеріально-технічна база гімназії сприяє виконанню навчального плану та програмних вимог, забеспеченню доступності якісної освіти

Вакантних посад немає.

Наявність особливої транспортної розв'язнки біля будівлі гімназіі не дає можливості побудувати спеціальні під'їзди для учнів з особливими потребами. В гімназії навчаються 8 дітей-інвалідів, які самостійно дістаються до школи.