Гімназія з поглибленим вивченням англійської мови
 
16
сич
2019
Формування професійної компетенції учасників Проекту

Учасники Проекту «Формування багатомовності дітей та учнів: прогресивні європейські ідеї в українському контексті» продовжують впровадження програми багатомовної освіти. Професійна підготовка педагогів для її реалізації є однією з головних складових програми.

8-10 січня 2019 року у Запорізькій гімназії № 11 було проведено триденний тренінг для вчителів. Заступники директора Л.М. Гунько, І.В. Бєлова, В.В. Бєктурганова ознайомили колег з поняттям білінгвізму, підходами до планування уроків за методикою CLIL, методами реалізації інтегрованого навчання, з використанням у навчанні скафолдінгу. Психолог гімназії Н.Є. Прочан - з класифікацією типів інтелекту за Гарднером, а вчителі І.І. Луцова та Т.О.Ніколенко провели заняття з повного занурення у іспаномовне середовище.

 
08
сич
2019
4 січня відбулося методоб'єднання учителів природничо-математичного циклу "Інноваційні педагогічні технології на уроках".
Найбільше вчителів кафедри зацікавила методика CLIL, яку презентувала замісник директора з навчально-виховної роботи Бєлова І.В.
В процесі обговорення даної теми вчителі вибрали найбільш важливі фактори впливу на навчання і запропонували декілька можливих стратегій викладання і навчання предмета нерідною мовою, що пріоритетна в багатомовному суспільстві XXІ ст.

 
02
сич
2019
Увага! Інформація для учнів 11 класів.
Графік занять по підготовці до ЗНО 2019 (під час зимових канікул)
Тривалість занять:
Історія, математика 9:00 - 10:00
Англійська мова, українська мова 10:00 - 11:00
 

03.01.2019

Математика "Тригонометричні рівняння" 
Куц Л.П. каб 304

Англійська мова "Розвиток граматичних навичок", "Умовні речення", "Модальні дієслова", "фразові дієслова" 
Ніколенко Т.О.

Історія України "Західноукраїнські землі в складі Австрійської Імперії в ІІп ХІХ століття"
Деєва І.Ш. каб 402

Українська мова "Числівник. Позначення часу, сполучуваність часу"
Самуляк Л.М. каб 408

 


04.01.2019

Математика "Ірраціональні вирази та їх перетворення" 
Станова Н.С. каб304

Англійська мова "Виконання вправ на розвиток навичок аудіювання" рівня В2
Демиденко О.В.

Історія України "Початок національно-визвольної війни українського народу середини ХVІІ століття"
Юльчиєва Л.О. каб 405

Українська мова "Морфологія, іменник, відмінювання іменників й відміни чоловічого роду Р.В."
Літвин Ю.В. каб 408

 

 

08.01.2019

Математика "Ірраціональні вирази та їх перетворення" 
Станова Н.С. каб 304

Англійська мова "Виконання тестових завдань ЗНО за тренажерами" рівня В2
Бєктурганова В.В.

Історія України "Українські землі наприкінці 50-х - 80-х рр. 17 ст"
Юльчиєва Л.О. каб 405

Українська мова "Морфологія, іменник, відмінювання іменників й відміни чоловічого роду Р.В."
Літвин Ю.В. каб 408

 


09.01.2019

Математика "Процентні розрахунки" 
Сільченко О.С каб 409

Англійська мова "Розвиток навичок читання з виконанням тестових завдань" рівня В2
Ващенко Л.К.

Історія України "Українська революція 1917-1918 рр"
Романютенко І.Ю. каб 405

Українська мова "Написання прислівників"
Коваленко Т.О. каб 408

 

 

10.01.2019

Математика "Процентні розрахунки" 
Сільченко О.С каб 409

Англійська мова "Написання листів (формальних). Розвиток навичок писенного мовлення " рівня В2
Полякова Н.О.

Історія України "Україна в боротьбі за збереження державної незалежності 1917-1918"
Романютенко І.Ю. каб 405

Українська мова "Написання прислівників"
Коваленко Т.О. каб 408

 


11.01.2019

Математика "Блиц-опитування"
Голофєєв В.І. каб 409

Англійська мова "Написання листів (неформальних). Розвиток навичок писенного мовлення " рівня В2"
Вощина Є.О.

Історія України "Проведення загальних тестових робіт у відповідності з програмою ЗНО"
Непрядкіна С.Ю. каб 405

Українська мова "Блиц-опитування"
Михайленко Т.В. каб 408

 

 

 
28
2018

21.12.2018 Міжнародний конгрес "Освіта і наука заради миру та розвитку суспільства". Урочисте відзначення флагманів науки, освіти та позашкільної роботи. Наша гімназія серед найкращих.

 
28
2018
Конкурсу літературних перекладів

Вітаємо учасників, дипломантів та переможців конкурсу літературних перекладів, який традиційно проводив ФІФ Запорізького національного університету. Учасники: Барковська Анастасія, Міщенко Софія. Дипломанти: Зирянова Антоніна (диплом за кращу презентацію), Віндюшева Олександра (номінація-за глибокий аналіз символізму поетичного твору), Федяніна Анна, (номінація-за інтерес до творчості поета). Переможець - Прянікова Поліна 1 місце (німецька мова), 2 місце (англійська мова). 
Дівчат підтримали вчителі Луцова І.І., Ващенко Л.К., Снадчук Ю.А., Федькова В.В. Ми вами пишаємося! Усім подальших перемог та натхнення!

 
05
2018
4 декабря команды 4-х классов  соревнрвались в интеллектуальном конкурсе "Всезеайки". Ребята показали высокий уровень знания математики, природоведения, языкознания. Умело описали видение экологической обстановки планеты и в частности города Запорожье и представили собственные пути выхода из экологического кризиса. А ещё творчески поработали над созданием новой "космической" формы для учащихся школ. Спасибо за подготовку команд классным руководителям: Красняковой З.А., Ерёминой О.Н., Лавровой Е.С., а так же организаторам игры "Всезеайки": Жучковой С.А., Голенковой А.А. и конечно жюри: Есиной С.Н., Каспаровой С.Н. и Хижняк Е.С.
Наши четвероклассники: умные, эрудированные, творческие, креативные. Желаем ребятам победы в районном этапе конкурса!
 
05
2018

30 серпня середине вчителів початкових класів було проведено методичне об'єднання. Було розглянуто ряд організаційних питань, вчителі ознайомились з нормативно-правовими документами, методичними рекомендаціями МОН України. Також було сплановано тематику наступних засідань МО. Окремим питанням було обговорено готовність освітнього простору та педагогів 1класів, що навчатимуться за програмою "Нова Українська Школа". 

 
01
жов
2018
Міжнародна відеоконференція

27 вересня, в рамках міжнародного проекту Generation Global під патронатом Tony Blair Institute for Global Change (Інститута Глобальних змін Тоні Блера) відбулась міжнародна відеоконференція для учнів 10х класів. Підлітки Запорізької гімназії №11 спілкувались з однолітками з США (Fort Lauderdale High School), Індонезії (SMA Taruna Nusantara) та Колумбіі (Colegio Internacional Camino a la Cima). Тема спілкування "Wealth, Charity and Poverty".

 
05
лип
2018

Центральний об’єднаний районний військовий комісаріат запрошує юнаків та дівчат вступити до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України (далі – ВВНЗ), із подальшим здобуттям вищої освіти та призначення на посади офіцерського складу, а також навчання у військових коледжах з подальшим здобуттям військової освіти та призначенням на посади сержантського складу.

         На навчання приймають осіб, які здобули повну загальну середню освіту з числа цивільної молоді віком від 17 років до 30 років, в тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання.

         Особи жіночої статі приймаються на навчання на рівних правах з особами чоловічої статі.

         Випускники військових коледжів сержантського складу отримують освіту та диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня – «Молодший спеціаліст» Термін навчання 2,5 роки.

         Випускники ВВНЗ отримують вищу освіту освітнього ступеню «бакалавра» або «магістра», та відповідну військово-професійну кваліфікацію. Термін підготовки на посади офіцерів командного складу – 4 роки, офіцерів інженерного, гуманітарного, юридичного та адміністративного складу – 5 років.

Переваги навчання у вищих військових навчальних закладів:

  • прийом на навчання до військових навчальних закладів відбувається за державним замовленням (за кошти державного бюджету),
  • під час навчання виплачується стипендія,
  • повне забезпечення побутових умов під час навчання,
  • надання відпусток під час навчання (зимова та літня),
  • отримання сучасної престижної освіти та спеціальності рівня бакалавр або магістр, яка актуальна в цивільному житті (тобто видається диплом державного зразка за яким є можливість працювати по цивільній професії),
  • повне забезпечення речовим майном за рахунок Держави,
  • безкоштовне 3-х разове харчування,
  • безкоштовне медичне забезпечення та лікування,
  • гарантоване працевлаштування за отриманою освітою,
  • високий рівень грошового забезпечення та соціальна підтримка.

Для отримання детальної інформації звертайтесь до Центрального об’єднаного військового комісаріату за телефонами: (061) 233-14-17, 067-719-19-38, 095-526-67-37. Адреса: Центральний ОРВК, вул. Сталеварів, 20, кабінет № 4.

 

 
23
чер
2018
Шановні вупискники!

Милі і дорогі наші випускники! Вітаємо вас із закінченням школи, з випускним!

Удачі вам, нових досягнень, щастя і успіхів у подальшому житті!

 
01
чер
2018
Шановні батьки!

Шановні батьки!

за відсутністю вільних місць

для вступу у 1-ші класи

Запорізької гімназії №11

жеребкування не відбудеться

Адміністрація

 
01
чер
2018
Уважаемые родители!

 
01
чер
2018
Списки

 
21
тра
2018
Молодіжний Європарламент

11-13 травня учні Запорізької гімназії №11 брали участь у роботі Запорізької регіональної сесії Молодіжного Європарламенту. Робота проводилась в три етапи – 1)Teambuilding створення команди 2)Committee work робота у комітетах 3)General Assembly генеральна асамблея за чотирма напрямками – права людини, економічні справи, права жінок та гендерна рівність, права громадян та внутрішні справи. Майбутнє народжується вже сьогодні!

 

 

 
02
тра
2018
Декада англійської мови

В Запорізькій гімназії №11 розпочалась декада англійської мови. Її відкрили 5і класи захоплюючим виступом «The Adventures of Aladdin». Учні занурились у чарівний світ казки та пригод. Цього ж дня відбувся захід у 4х класах – «Meet the Explorers». І знову ж таки учні долучились до пошуків скарбів та мандрували світом.
В середу, 25 квітня, учні 2х класів відсвяткували день народження Місті «Happy Birthday Party». До свята приєднались учні 7х класів із справжнім шоу «Travelling Around the World». За допомогою яскравого виступу учні довели, що англійська мова дійсно відкриває кордони та долає відстані.
В четвер, 26 квітня, учні 8х класів продемонстрували яскравий виступ в інтелектуальній грі «Treasure Island». Команди не тільки вдало відповідали на запитання вікторини, але й презентували себе у яскравій формі. Цього ж дня 3і класи запросили всіх учнів та батьків «On the Farm». Яскраві костюми та емоційні виступи створили чудову атмосферу свята.
В п’ятницю, 27 квітня, вчителів та учнів запросили до чаювання 10і класи. Під час «Tea Party» гості познайомились з чайними традиціями Великої Британії та подивились уривки з творів К.Менсфілд «Чашка чаю» та Л.Керрола «Аліса в країні чудес». 

 
02
тра
2018
Мультимедійний Шекспір 2018

Учні Запорізької гімназії №11 взяли участь в обласному фестивалі учнівських презентацій «Мультимедійний Шекспір 2018». Журі фестивалю підбило підсумки й визначилося з переможцями. Розмах фестивалю дійсно вражає своєю масштабністю: загальна кількість учасників – 287. Вітаємо переможців та вчителів, які їх підготували!
1. Булах Олександра (Снадчук Юлія Анатоліївна) – І місце
2. Рильська Яна (Снадчук Юлія Анатоліївна) – І місце
3. Филиппов Данило (Вощина Лілія Овсіївна) – ІІ місце
4. Діброва Поліна (Полякова Наталія Олександрівна) – ІІ місце
5. Ташинська Юлія (Ремарчук Наталія Сергіївна) – ІІІ місце

http://shakespeare.in.ua/uk/rezultati-oblasnogo-festivalju-uchnivskih-prezentacij-multimedijnij-shekspir-2018/

 
02
тра
2018
День Цивільного Захисту

27 квітня в Запорізькій гімназії №11 було проведено День Цивільного Захисту. На першому уроці класні керівники провели уроки з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. На третьому уроці в гімназію завітали фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій, які розповіли про дії населення в надзвичайних ситуаціях та продемонстрували роботу пожежного автомобіля. Учні початкових класів підготували виставку малюнків.

 

 
16
квi
2018

13 квітня в Запорізьку гімназію №11 завітала представниця Європейського молодіжного парламенту Анастасія Іванченко. Європейський молодіжний паламент підтримує розвиток молодих людей у політично обізнаних і відповідальних громадян, включаючи їх у Європейське політичне мислення і впроваджуючи міжкультурне розуміння. Пані Анастасія ознайомила учнів гімназії з перспективами роботи у парламенті та повідомила про можливість участі у Запорізькій регіональній сесії.
https://www.facebook.com/ZRS2018

 
12
квi
2018
Літературна подорож «По дорогам сказок».

З метою формування знань учнів про письменників-казкарів, розвитку логічного мислення, зорової та слухової уваги, усного та писемного мовлення, сучасних методів та навичок свідомого читання, любові до читання, популяризації дитячої літератури  під час Тижня дитячої та юнацької книги бібліотекарями гімназії 05 квітня 2018 року в 1-х класах проведена  літературна подорож  «По дорогам сказок».

 
12
квi
2018
Літературна вікторина «По дорогам сказок».

З метою формування знань учнів про письменників-казкарів, розвитку логічного мислення, зорової та слухової уваги, усного та писемного мовлення, сучасних методів та навичок свідомого читання, любові до читання, популяризації дитячої літератури  під час Тижня дитячої та юнацької книги бібліотекарями гімназії 03 квітня 2018 року в 2-х класах проведена  літературна вікторина «По дорогам сказок».

 
12
квi
2018
«Читаю Я, читають всі навколо мене»

Тиждень всеукраїнської дитячої та юнацької книги за темою «Читаю Я, читають всі навколо мене» в гімназії завершився конкурсом дитячих малюнків «Наш казковий вернісаж» (1-2 кл.), виставкою «Моя закладка найкраща» (3 кл.), конкурсом  стіннівок «Читаем всей семьей» (4-5 кл.) та нагородженням переможців.

 
22
бер
2018
Відкриті заходи

22 Березня вихователі групи продовженого дня у початковій школі Бабура Людмила Василівна та Назаренко Оксана Володимирівна провели відкриті заходи.

Серед учнів 1-х класів - "Здоровым быть здорово!"

Серед учнів 2-х класів - "Без верби та калини немає України".

 
20
бер
2018
Інтелектуальна гра «Морський бій»

У рамках тижня природничих наук 14 березня 2018 року у Запорізькій гімназії № 11 пройшла інтелектуальна гра «Морський бій» присвячена інформатиці. У грі приймали участь команди учнів 9-х класів. Учні із задоволенням відповідали на різноманітні питання, змагаючись за перемогу. Також до гри було залучено глядачів змагання.

У результаті запеклої боротьби, через додатковий тур гри вдалось визначити команду-переможця. Нею виявилась команда учнів 9-А класу. Ми вітаємо переможців, бажаємо їм нових досягнень, та сподіваємося що такі інтелектуальні змагання стануть гарною традицією нашої школи.

 
20
бер
2018

Упішно завершився ІІІ Всеукраїнський семінар-тренінг ВГУ з сучасних інноваційних технологій вивчення англійської мови та методики проведення англомовних таборів за участю 70 колег з 14 областей України. Сертифікати отримали заступники директора Запорізької гімназії №11 Гунько Л.М. та Бєктурганова В.В. Бєктурганова В.В. презентувала досвід роботи Запорізької гімназії №11 за темою "Участь Запорізької гімназії №11 в міжнародних проектах та конкурсах"

 

 
20
бер
2018
НА ФІФ НАГОРОДИЛИ СТАРШОКЛАСНИКІВ – ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ВІДГУКІВ ПРО ХУДОЖНІЙ ТВІР ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ

Шістнадцятого березня на факультет іноземної філології ЗНУ завітали переможці конкурсу на кращий відгук про художній твір іноземною мовою «FRESHview», вчителі, які підготували учнів до участі у конкурсі, а також батьки юних любителів літератури.

Нагадаємо, що конкурс «FRESHview» проводиться вже 4 роки поспіль. Щороку від 150 до 200 старшокласників знайомляться з творами класиків зарубіжної літератури, з роботами лауреатів нобелевської премії, сучасних авторів, після чого висловлюють свою думку щодо проблематики творів та художнього стилю письменників.

Кращими знавцями літератури виявилися Анастасія Коханенко, Надія Кириленко (гімназія № 11)

Журі також відзначило спеціальною нагородою Яну Батракову - за сміливість у відстоюванні власної точки зору.

Вітаємо дівчат та їх вчителів Кириленко Анастасію Володимирівну та Бєктурганову Вікторію Володимирівну. Бажаємо творчих успіхів!

 
19
бер
2018
Літературно-музичне свято «Живе Тарас у пам´яті народній…»

Під час Шевченківських днів в гімназії №11 з метою ознайомлення учнів з життям і творчістю Т.Г. Шевченка, розвитку пам'яті, бажання читати та  вивчати вірші поета, виховання любові до рідного слова, краю, неньки України 16 березня 2018 року бібліотекарями гімназії в 3-х класах проведено літературно-музичне свято «Живе Тарас у пам´яті народній…».

 
16
бер
2018
«Шевченківські дні»

"Шевченківські дні" в Запорізькій гімназії №11 пройшли дуже цікаво та насичено. Усі заплановані заходи було проведено вчасно і результативно. Найяскравішим серед них був: флешмоб. Учні із задоволенням брали участь у роботі та показали добрі знання із життєвого і творчого шляху Тараса Шевченка.

"Шевченківський тиждень" надав можливість нам знову зануритися у прекрасний, дивовижний, неповторний світ поезії Великого Кобзаря та відчути гордість за те, що українська земля - Батьківщина Тараса Шевченка.

 
15
бер
2018
Літературно-музична вітальня «Від Тарасика до Тараса»

З метою ознайомлення учнів з життям і творчістю Т.Г. Шевченка, розвитку пам'яті, бажання вивчати та читати вірші поета, виховання любові до рідного слова, краю, неньки України 15 березня 2018 року бібліотекарями гімназії спільно з бібліотекарями дитячої бібліотеки Олександрівського району в 1-х класах проведена  літературно-музична вітальня «Від Тарасика до Тараса».

 
14
бер
2018
Гра-подорож по сторінкам казки Дж. Кіплінга «Ріккі-Тіккі-Таві».

З метою розширення знань учнів про життя та творчість Джозефа Кіплінга, виховання інтересу до його творчості, його дитячих казок, розвитку логічного мислення, зорової та слухової уваги, пам´яті та мови учнів, навиків свідомого читання 13 березня у 3-х класах (кл. кер. Краснякова З.А., Єрьоміна О.М., Лаврова О.С.) бібліотекарями гімназії проведено гру-подорож  по сторінкам казки Дж. Кіплінга «Ріккі-Тіккі-Таві».

 
12
бер
2018
«Шевченківські дні» у початковій школі

Вшановуємо Великого Кобзаря

Тарас Шевченко... Наш рідний, незабутній, величний, недосяжний  і близький...
     Пильний вартовий, що на сторожі нашого слова стоїть і десятиріччями нагадує нам, хто ми і що ми, „чиїх батьків діти”. Це він історію свого життя вважав частиною історії Батьківщини.
     А тому, як і щороку, в початковій  школі проходять Шевченківські дні, щоб не просто вшанувати пам’ять, а всім серцем відчути його невмируще слово. Слово Кобзаря лунало впродовж тижня щиро і гаряче.

     Усі ці дні школа жила духом, пройнятим словом великого генія, славного сина України Тараса Шевченка.

Висловлюється подяка всім учням та вчителям, що взяли участь у акції «День вишиванки» та є надія, що це свято стане традицією для нашої гімназії у шевченківські дні.

У душах дітей запалився вогонь патріотизму та любові до України і її культурної спадщини.

 
12
бер
2018

Вітаємо ученицю 11А класу

ПЛУЖНІКОВУ ВЕРОНІКУ

та вчителя англ. мови

РЕМАРЧУК НАТАЛІЮ СЕРГІЇВНУ

 

з почесним ІІ місцем у Міжнародному конкурсі ораторського мистецтва

англійською мовою, який відбувся 06.03.2018 року в м.Київ.

ПИШАЄМОСЯ ВАМИ!!!!

 
27
лют
2018
Відкритий урок у 1-в класі

27 лютого відбувся відкритий урок (Інтегрований : навчання грамоти, природознавства) у 1-в класі. 

Вчитель Гулєнкова А.О. продемонструвала елементи методики навчання Нової Української Школи. 

Учні на уроці працювали в групах, в парах, грали у розвивальні ігри. 

 

 
21
лют
2018
Міжнародний день рідної мови
21 лютого 2018 р. вчителі гімназії з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови взяли участь у написанні диктанту «Без мови немає народу». 
Писали із задоволенням, відповідально. 
Відчули себе знову студентами, учнями.
 
21
лют
2018
XI Міжнародний заочний конкурс «Загадкове життя домашніх улюбленців»

Конкурс проводиться у співпраці  з Департаментом охорони здоров’я та соціальних справ Міського управління Вроцлава (Польща) під егідою  Вроцлавського Природничого Університету.

У Запорізькій  гімназії № 11  відбувся шкільний етап, в якому прийняли участь учні 1 – 7 класів:

1 – А клас – 5  (керівник  Жучкова С.А.)

1 –В клас – 1  (керівник  Голєнкова А.О.)

2 – Б  клас – 4  (керівник Литвинова Н.В.)

2 – В клас – 11 (керівник Максименко Д.Ю.)

3 – В клас – 4 (керівник Лаврова О.С.)

4 – Б клас  - 2  (керівник Каспарова С.М.)

4 – В клас – 1 (керівник  Єсіна Л.А.)

5 – А клас – 2 (керівник Дєєва І.Ш.)

5 – Б клас – 1 (керівник Федькова В.В.)

6 – А клас – 1 (керівник Нефьодова М.О.)

 

Учні прийняли участь у всіх номінаціях даного конкурсу і представили свої роботи різною технікою виконання: оповідання, фотографії, іграшка домашньої тваринки, відеоролик та художня робота.

Найкращі роботи були передані  для участі у обласному етапі  в Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Запорізької обласної  ради.

Вчитель біології   Пунько Є.  Г.

 
13
лют
2018
Гра-подорож «В країні цікавих уроків»

З метою популяризації знань учнів, підвищення інтересу та зацікавленості шкільними предметами, підвищення ерудиції учнів, формування потреби у книзі та читанні як джерела знань, виховання наполегливості та працьовитості при виконанні завдань різної складності бібліотекарями гімназії  02 лютого 2018 року у 5-А,Б класах (кл.кер. Дєєва І.Ш., Федькова В.В.) проведена  Гра-подорож «В країні цікавих уроків».

 
13
лют
2018
Усний журнал «Україна – соборна країна!»

        З метою поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України, знайомства  з цікавими фактами про Україну, виховання патріотичних почуттів та поваги до державної атрибутики, поваги до історичного минулого своєї країни, до борців за незалежність України, розкриття причин трагедії під Крутами бібліотекарями гімназії 01 лютого 2018 року у 7-Б класі (кл. кер. Яхнова О.В.) проведений усний журнал «Україна – соборна країна!»

 
12
лют
2018
Конкурс ораторського мистецтва

Вітаємо учня 11-а класу Дударєва Бориса і вчителя англійської мови Снадчук Юлію Анатолієвну з гідним виступом та отриманням сертифікату за участь у конкурсі ораторського мистецьтва за темою "Утопія та дистопія" під патронатом Міжнародного університету LCC (Литва).

Висловлюємо подяку учениці 11-а класу Плужніковій Вероніці та вчителю англійської мови Ремарчук Наталії Сергіївні за позаконкурсну промову.

Бажаємо Вероніці успішного виступу на наступному етапі конкурсу в місті Київ.

 
08
лют
2018
Відеоконференція Generation Global

7 лютого в рамках міжнародного проекту Generation Global під патронатом Tony Blair Institute for Global Change (Інститута Глобальних змін Тоні Блера) відбулась відеоконференція, в якій брали участь підлітки з України, Італії та Кувейту. Учні 9х та 8х класів Запорізької гімназії №11 мали можливість поспілкуватись з однолітками англійською мовою та обговорити тему "Identity and Belonging". До участі у відеоконференції учні 9х класів підготували промо - ролік. https://www.youtube.com/watch?v=UK6UwKAd0-I&feature=youtu.be

 
02
лют
2018
Конкурс ораторської майстерності

2.02.2018 у початковій школі відбувся конкурс ораторської  майстерності “Заговори, щоб я тебе побачив” У конкурсі брали участь 5 учнів 3-4х класів.

Вітаємо переможців конкурсу!

1 місце Полякова Софія 4-б клас

2 місце Ремерт Вероніка 3-в клас

3 місце Шумілова Анастасія 4-а клас

Бажаємо успіхів, а переможниці гідно виступити у районному етапі конкурсу!

 
25
сич
2018
Україна – єдина країна!

З метою поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України, знайомства  з цікавими фактами про Україну, виховання патріотичних почуттів та поваги до державної атрибутики (символіки) та  інтересу до вивчення «Вступу до історії України» бібліотекарями гімназії Іванісовою В.М., Каширіною Л.С. 25 січня 2018 року у 5-В класі (кл. кер. Куц Л.П.) проведена година  цікавих повідомлень «Україна – єдина країна!». Пам׳ятаймо, що чим краще ми знатимемо історію свого народу, тим глибше усвідомимо потребу в творчій праці задля блага нашої країни, яка стала на шлях розбудови своєї державності, на шлях незалежності та соборності.

 
25
сич
2018

Вітаємо команду «Фенікс» з перемогою у категорії «Учнівська молодь» в Турнірі з настільної гри «100 років боротьби. Українська революція ‎1917-1921». Дякуємо вчителю історії Деєвій Ільзірі Шамілівні за якісну підготовку учнів до турніру.

 
25
сич
2018
Ми – діти Вкраїни, діти Європи

З метою прищеплення любові до України, рідного краю, виховання патріотичної свідомості, гордості за свою країну; розширення поняття про єдність, незалежність і суверенність нашої Держави, розвитку в учнів активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної Держави 18.01.2018 року у 5-А класі (кл. кер. Дєєва І.Ш.) бібліотекарями гімназії Іванісовою В.М. та Каширіною Л.С. спільно з бібліотекарями районної дитячої бібліотеки проведено годину спілкування «Ми – діти Вкраїни, діти Європи».

 
25
сич
2018
Вартові української гідності

З метою зацікавлення учнів творами національно-патріотичного спрямування сучасних українських  письменників 17.01.2018 року у 8-В класі (кл. кер. Пунько Є.Г.) бібліотекарями гімназії Іванісовою В.М. та Каширіною Л.С. спільно з бібліотекарями районної дитячої бібліотеки проведено літературно-історичний простір «Вартові  української гідності». Саме ці твори є, деякі незабаром стануть культовими і залишаться ними назавжди. Вони являють собою зразок літератури про людей, яких ми з гордістю називаємо «Вартові  української гідності».

 
20
лют
2018
Педконсиліум "Адаптація учнів 1-х класів до шкільного життя"

20 грудня 2017р. відбувся педконсиліум "Адаптація учнів 1-х класів до шкільного життя". Педконсиліум проводила заступник директора Жучкова С.А. Слухали висновки з приводу адаптації першокласників мед.сестри Кондракову О.Ю, психолога Арутюняна К.А.
Вчителі перших класів Жучкова С.А., Нікітенко С.М., Голенкова А.А. проаналізували роботу за 1 семестр навчання і звітували з зазначеного питання.

 
25
2017
Открытие Новогодней ёлки

Сегодня, 22 декабря 2017 г., состоялось открытие Новогодней ёлки в Александровском районе.

Активное участие приняла администрация Запорожской гимназии №11 – Непрядкина С.Ю., Жучкова С.А., а также 4-Б класс и их кл. руководитель Каспарова С.Н.

Музыкальное оформление всего праздника, игры, конкурсы прошли на высоком уровне.

Огромное спасибо организаторам праздника за доставленную радость и веселье детям!

С наступающим Новым 2018 годом!

 
21
2017
Всезнайки

Поздравляем ребят с ярким выступлением и выражаем благодарность педагогам, подготовившим учеников к выступлению: Есиной Л.А., Каспаровой С.Н., Хижняк Е.В.
Теперь ребят ждет следующий этап конкурса в апреле 2018 года. Надеемся, что, вдохновленная победой, команда «Почемучки» приложит максимум старания в подготовке к новым соревнованиям. И мы еще не раз от души поздравим их с победой!

 
18
2017
Тиждень Німеччини в України

15 грудня  в нашій гімназії відбулося велике свято присвячене «Тижням Німеччини в України» . Головна мета  – знайомство з культурними і духовними надбаннями країни. Всі учні  брали активну участь  у заходах : співали німецькі пісні, декламували вірші,танцювали . Велике задоволення, позитив та натхнення від концерту отримали діти, вчителі та батьки. Дякуємо вчителям  німецької мови!

( Захід  підготували и провели учні 3А, 5А 5Б 5В,6Б 6В, 7А 7Б 7В,11А 11Б та вчителі німецької мови Федькова В. В., Нога Т.О. , Слизун О.В.)

 
20
лют
2018
ІІ тур інтелектуальних змагань "Всезнайки - 2017"
14 грудня 2017р.на базі Запорізької гімназії №11 відбувся ІІ (районний) тур інтелектуальних змагань "Всезнайки - 2017". Директор гімназії Непрядкіна С.Ю., заступник директора Жучкова С.А. гостинно вітали керівника ТВО Єременко Л.В, методиста ТВО Соколенко С.Л. та гостей з усіх шкіл Олександрівського району.

У змаганнях брали участь 9 команд учнів 3-4 класів. Призове 1 місце посіла команда чотирикласників Запорізької гімназії №11 у складі: Калєгова Ангеліна, Голєнков Данило, Бурбан Христина, Хвостак Катрін. Вітаємо переможців і вчителів - наставників - Єсіну Л.А., Каспарову С.М., Хижняк О.В.та бажаємо учасникам перемоги у ІІІ (міському) турі інтелектуальних змагань.

 
15
2017
Цікава зустріч з Мариною Павленко

12 грудня 2017 року в Запорізькій гімназії №11 в рамках міського "Фестивалю буктрейлерів науково–популярної української дитячої книги", з метою популяризації української дитячої літератури, реалізації компетентнісного підходу та формування ціннісного ставлення до читання як джерела знань і засобу естетичного задоволення учнів, відбулася цікава зустріч учнів 7-А,В та 5-В класів, активу бібліотеки з українською письменницею сучасності-Мариною Павленко, твори якої вивчають у початкових класах та 7 класі.

 
13
2017
Олімпіада з педагогіки та психології

12.12.2017

Відбувся II тур всеукраїнської олімпіади з педагогіки та психології

Вітаємо переможців!

1 місце  Коваль Лоліта 11-а

2 місце Потій Ганна 11-б

2 місце Войтовицька Марія 11-б

3 місце Пянтківська Валерія 11-а

 
11
2017
Конкурс поетичного перекладу
9 грудня у Запорізькому національному університеті були оголошені результати конкурсу поетичного перекладу для учнів старших класів шкіл,який проводився на базі факультету іноземної філології. Серед 18 учасників переможцями стали учениці нашої гімназії : 1 місце - Михайлова Валерія,учениця 11А класу (вчитель Кириленко А.В);2 місце-Зирянова Антоніна, учениця 8В класу (вчитель Луцова І.І). Також вітаємо Рильську Яну, ученицю 11Б класу, з перемогою у номінації "Найбільш оригінальний художній переклад". Дівчата отримали дипломи та невеликі подарунки від факультету іноземної філології. Ми пишаємося вами!
 
11
2017
Тиждень математики в початковій школі

В період з 04.12-08.12 серед учнів початкових класів проводився "Тиждень математики". Координатори заходу - Бондарчук О.Л., Літвінова Н.В., Максименко Д.Ю. - розробили для школярів різноманітні творчі завдання, виконання яких можна було спостерігати на виставці. Вчителі початкових класів проводили відкриті уроки та заходи для учнів і батьків.

 
08
2017
Конкурс родинної творчості "Новорічна іграшка "
В період з 01.12.-08.12. серед учнів початкових класів проводився конкурс творчих робіт "Новорічна іграшка ". Умовою конурсу було створення ялинкової прикраси "своїми руками". В проекті взяли участь багато учнів зі своїми родинами. Усі творчі роботи зайняли місце на Новорічній виставці початкових класів.
Найкращі новорічні іграшки будуть прикрашати головну ялинку Олександрівського району.

 
08
2017
Ековектор - 2017 у початковій школі.

Серед учнів початкових класів у період з 27.11 - 01.12. відбувався конкурс екологічних листівок "Ековектор - 2017". Усі дитячі роботи були представлені на виставці на розсуд глядачам та журі. Учні, чиї листівки виявилися найкращими, брали участь у ІІ (районному) екологічного конкурсу.
Ми вітаємо призерів ІІ (районного) етапу конкурсу екологічних листівок "Ековектор-2017":
Сита Вікторія - 2-В клас (кл.керівник Максименко Д.Ю.) ,листівка "Збережи"- ІІ місце
Бурбан Христина - 4-Б клас (кл.керівник Каспарова С.М.), листівка "Звертання до користувачів природи" - ІІІ місце.

 
07
2017
Українські письменники дітям

З метою розширення кругозору учнів, знайомства з творами сучасних дитячих українських письменників 30 листопада в 5-в класі (кл. кер. Куц Л.П.) бібліотекарями гімназії спільно з дитячою бібліотекою Олександрівського району проведений бібліотечний урок «Реклама сучасних дитячих українських творів».

 
06
2017
Інтелектуальна гра "Всезнайки"

15.11.17 Відбувся перший (шкільний) етап інтелектуальної гри "Всезнайки" серед учнів 4-х класів.
Діти показали високий рівень підготовки, вміння працювати в колективі. Змагання проходили в 4 турах: мовознавство, математика, природознавство, творча майстерня. Конкурс оцінювало справедливе журі.
Збірній команді 4х класів ми бажаємо перемоги у другому (районному) етапі конкурсу 14.12.17

      

 
06
2017
Міжнародний конкурс знавців украінської мови ім. П. Яцика

9 листопада серед учнів 4-х класів проводився I (шкільний) етап міжнародного конкурсу знавців украінської мови ім. П. Яцика. 
Переможницею стала учениця 4-го А класу Калегова Ангеліна. Вітаємо переможницю та бажаємо успіхів у ІІ (районному) етапі конкурсу

 

 
06
2017
Предметні олімпіади в 3-х - 4-х класах

В період з 16.10. по 24.10 серед учнів 3-4х класів проводились предметні олімпіади. Учні проявили свої вміння та навички в наступних дисциплінах : математика, природознавство, українська мова. 27.10.17 відбулася урочиста лінійка з нагоди нагородження призерів та переможців олімпіад

 
06
2017

Методичне об'єднання вчителів початкових класів

01.11.17 Відбулось чергове засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів. Обговорювались питання впровадження проекту "Нова украінська школа - школа по новому". Керівник творчої групи Максименко Д.Ю. представила до уваги презентацію де роз'яснювались вагомі зміни у проекті держстандарту; Обговорювались питання підготовки учнів 4-х класів до предметних олімпіад, державної підсумкової атестації 

 
04
2017
Конкурс літературного перекладу

Двадцять четвертого листопада на факультеті іноземної філології ЗНУ відбувся конкурс поетичного перекладу для учнів старших класів шкіл. У першому турі взяли участь близько 100 учнів шкіл міста й області. Для участі у другому турі конкурсу відібрано 18 перекладів із англійської мови, серед яких були роботи учениць нашої гімназії – Михайлової Валерії (учениці 11-А класу), Рильскої Яни (учениці 11-А класу) та  наймолодшої учасниці конкурсу Антоніни Зирянової (8-В класу). Результати конкурсу будуть оголошені  9 грудня о 10 годині ранку в навчальному корпусі №2. Бажаємо дівчатам перемоги та натхнення.

 
04
2017
Самоосвіта вчителів іноземних мов

Вчителі кафедри іноземних мов постійно підвищують рівень професійної підготовки, відвідуючи різноманітні конференції, семінари, тренінги та майстер-класи. З початку 2017-2018 н.р. вони стали учасниками наступних заходів:

-Бєктурганова В.В., Дасевич І.Ю., Кириленко А.В. та Одарюк Л.П. 12.10 2017 відвідали семінар для викладачів англійської мови "Шляхи підвищення впевненості при підготовці до іспитів ЗНО", організований видавництвом Cambridge University Press, офіційним дистриб’ютором видавництва компанієй Лінгвіст та центром іноземних мов "Polyglot".

-Бєктурганова В.В., Єлагіна М.В., Кириленко А.В., Луцова І.І. та Ляшенко К.М. 26.10.2017 відвідали семінар для викладачів англійської мови "Роль гри в навчанні англійської мови", "Вербальні та невербальні засоби спілкування", організований видавництвом Express Publishing та центром.

-Бєктурганова В.В., Кириленко А.В., Одарюк Л.П. та Ремарчук Н.С. 30.10.2017 стали учасниками семінару-практикуму для вчителів іноземної мови "Новітні технології в навчанні іноземних мов".

-Кириленко А.В. та Федькова В.В. 01.11.2017 взяли участь у проекті "Міські методичні навчання" та відвідали коучинг-сесію "Навчання англійській мові в умовах інноваційного простору освіти".

-Луцова І.І. взяла участь у роботі семінару “Впровадження багатомовної моделі освіти та методології інтегрованого викладання предмету та мови(CLIL) у ЗНУ та Запорізькій області” 25 – 29 вересня 2017 року.

 
04
2017

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя» 04 жовтня 2017 року у 6-А класі (класний керівник Нефьодова М.О.) бібліотекарями гімназії  №11 Іванісовою В.М., Каширіною Л.С. проведений бібліотечний урок інформаційної культури «Безпечний інтернет для дітей та підлітків. Знайомство з блогом бібліотеки БІБЛІОМАНІЯ». Мета заходу: закріпити правила відповідальної і безпечної поведінки в мережі Інтернет, способи захисту від протиправних посягань в мережі Інтернет і мобільного зв'язку; знати, як уникнути шкідливої і небезпечної інформації, як спілкуватися в соціальних мережах (мережевий етикет), не ображаючи своїх віртуальних друзів; формувати в учнів практичні навички дбайливого ставлення до свого здоров’я, популяризація літератури про здоров’я та здоровий спосіб життя, створення навігатора для швидкого пошуку сайтів з інформацією щодо здорового способу життя в Інтернеті.

 
04
2017

 

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя» 04 жовтня 2017 року у 6-А класі (класний керівник Нефьодова М.О.) бібліотекарями гімназії  №11 Іванісовою В.М., Каширіною Л.С. проведений бібліотечний урок інформаційної культури «Безпечний інтернет для дітей та підлітків. Знайомство з блогом бібліотеки БІБЛІОМАНІЯ». Мета заходу: закріпити правила відповідальної і безпечної поведінки в мережі Інтернет, способи захисту від протиправних посягань в мережі Інтернет і мобільного зв'язку; знати, як уникнути шкідливої і небезпечної інформації, як спілкуватися в соціальних мережах (мережевий етикет), не ображаючи своїх віртуальних друзів; формувати в учнів практичні навички дбайливого ставлення до свого здоров’я, популяризація літератури про здоров’я та здоровий спосіб життя, створення навігатора для швидкого пошуку сайтів з інформацією щодо здорового способу життя в Інтернеті.

 
04
2017

З метою знайомства з базовими поняттями з основ бібліотечно-бібліографічної грамотності, поняттями «книжковий фонд», «читальний зал», «формуляр читача», формування первинних навичок самообслуговування в умовах шкільної бібліотеки, правилами поведінки в бібліотеці та правилами поводження з книгою, сприяння зростанню престижності читання як культурної цінності, використанню потужного виховного потенціалу дитячої української літератури, застосуванню сучасних підходів з прищеплення навичок читання,  популяризації дитячої літератури серед учнів, залученню нових користувачів до бібліотекив рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек бібліотекарями гімназії  №11 Каширіною Л.С., Іванісовою В.М. 05 жовтня для учнів 1-х класів проведено бібліомандрівку першокласників до бібліотеки «Читання – це цікаво!» 

 
04
2017

З метою формування та виховання прагнення учнів до здорового способу життя, навичок безпеки життєдіяльності, зміцнення здоров'я дітей у рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя» 05 жовтня 2017 року у 5-А,В класах (класні керівники Дєєва І.Ш., Куц Л.П.) бібліотекарями гімназії  №11 спільно з бібліотекарями дитячої бібліотеки Олександрівського району проведена інтелектуальна гра «Здоровий спосіб життя – хворобам нема вороття».

 
04
2017

З метою формування у першокласників загального уявлення про бібліотеку, різноманітності її книжкового світу, викликати цікавість до читання як захоплюючого процесу поповнення знань, прищеплення навичок здоров’я зберігаючих технологій при читанні, знайомства з основними правилами користування бібліотекою та книгою (підручником, художньою книгою, журналом тощо) у рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя» 28 вересня 2017 року у 1-х класах (класні керівники Жучкова С.А., Голенкова А.О.) бібліотекарями гімназії  №11 Каширіною Л.С., Іванісовою В.М. проведений бібліотечний урок-екскурсія для першокласників «Бібліотечний вернісаж».

 
04
2017
Здоровий спосіб життя

З метою популяризації літератури про здоров’я та здоровий спосіб життя, формування в учнів практичних навичок дбайливого ставлення до свого здоров’я при читанні різної літератури (друкованої та електронних видань) у рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом "Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя" 28 вересня 2017 року у 6-В класі (класний керівник Щербіна Н. А.) бібліотекарями гімназії 11 Каширіною Л.С., Іванісовою В.М. проведений бібліотечний урок-подорож під назвою "Історія виникнення та структура книги".

 
05
тра
2017
День цивільного захисту

28 квітня в гімназії відбувся День цивільного захисту. До гімназії завітали фахівці служби порятунку: провідний інспектор Запорізького міськрайонного управління Романенко Сергій Вікторович,  головний фахівець головного управління ДСНС у Запорізькій області Михайло Олександрович Бусол, начальник сектору гуманітарного розмінювання Юрковський Олександр Миколайович та начальник караулу ДПРЧ №1 Стеценко Валентин Володимирович. Учні 10-А, 10-Б та 8-А класів ознайомились з правилами поведінки у надзвичайних ситуаціях та особливостями роботи служб порятунку.

 

 
24
квi
2017
Тиждень цивільного захисту

В п’ятницю, 21 квітня 2017 року, в рамках тижня Цивільного захисту в Запорізькій гімназії №11 відбулось заняття за темою «Морально-психологічна підготовка населення до дій в умовах надзвичайних ситуацій». Заняття було проведено представником НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області Тимофеєвим Альбертом Михайловичем.

 

 
14
квi
2017
«Мої улюблені казкові герої»

Тиждень всеукраїнської дитячої та юнацької книги в гімназії завершився конкурсом малюнків учнів початкових класів «Мої улюблені казкові герої».

 

 
14
квi
2017
«Читацький турнір «Євролітература»»

З метою виховання допитливості, інтересу до літератури зарубіжних письменників, розвитку логічного мислення, творчої фантазії, уявлення в рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги 13.04.2017 у 5-В класі (Щербіна Н.А.) бібліотекарями гімназії на базі центральної дитячої бібліотеки Олександрівського району проведено «Читацький турнір «Євролітература»» з використанням книжкової виставки, презентації та відео.

 

 
13
квi
2017
Стихи задают вопросы

З метою виховання допитливості, інтересу до віршів сучасних письменників, розвитку логічного мислення, творчої фантазії, уявлення в рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги 11.04.2017 у 2-В класі бібліотекарями гімназії проведено бібліотечний урок з використанням книжкової виставки, презентації та відео.

 

 
13
квi
2017
Чарівний світ казки

З метою формування знань про різноманітність книжкового світу, знайомства з героями казок відомого казкаря в рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги 13.04.2017 бібліотекарями гімназії у 2-Б класі проведено бібліотечний урок «Чарівний світ казки» до ювілею Г.Х.Андерсена.

 

 
12
квi
2017
Декада природничо-математичних наук

З 6 березня по 17 березня 2017 р в Запорізькій гімназії №11 пройшла Декада природничо-математичних (математики, інформатики, фізики, біології, хімії, фізики) наук. Учні 5-11 класів потрапили до Королівства точних наук, подорожували океаном знань, побували на материках мов програмування, вивчали рецепти успіху вчених, які стояли біля витоків розвитку інформатики та комп'ютерних технологій, провели конкурс стінгазет, відчували себе ерудитами.

 
10
квi
2017
Євроквест "Європа: минуле та сьогодення"

З метою розширення уявлень та знань про європейську культуру, мистецтво, архітектуру, літературу, в рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги бібліотекарями гімназії спільно з бібліотекарями дитячої бібліотеки Олександрівського району 10.04.2017 у 8-В класі (кл. кер. Іванісова В.М.) проведено євроквест «Європа: минуле та сьогодення».

 

 
06
квi
2017
Стихи задают вопросы

З метою виховання допитливості, інтересу до віршів сучасних письменників, розвитку логічного мислення, творчої фантазії, уявлення в рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги 06.04.2017 у 1-В класі бібліотекарями гімназії проведено бібліотечний урок з використанням книжкової виставки, презентації та відео.

 

 
05
квi
2017
Подорож до країни БІБЛІОТЕКА

З метою популяризації української дитячої книги, сучасної художньої книги, американської літератури, в рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги в бібліотеці гімназії оформлено ряд книжкових виставок.

 

 
05
квi
2017
Презентуємо твори Бодо Шифера

З метою популяризації сучасної художньої книги, в рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги у 7-В класі бібліотекарями гімназії спільно з бібліотекарями центральної дитячої бібліотеки Олександрівського району проведена бесіда-презентація сучасної художньої книги «Пес на ім’я Мані або абетка грошей».

 

 
05
квi
2017
«Улюблений казкар»

З метою збагачення знань учнів про датського письменника-казкаря Г.Х.Андерсена, пробудження бажання читати твори письменника, розуміти суть прочитаного в рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги в запорізькій гімназії №11 бібліотекарями у 2-В класі проведена літературна вікторина по казкам Андерсена. 

 

 
15
бер
2017
До уваги батьків!
В соціальних мережах розповсюджується фейкове повідомлення, що на 18-19 березня 2017 року однією з суїцидальних спільнот заплановане масове самогубство підлітків. 
З’ясовано, що спочатку фейкова інформація розповсюджувалась в Російській Федерації, а тепер настала черга України. Мета зловмисників – нагнітання істерії, моральна паніка, що полягає у поширенні в українському суспільстві істерії щодо проблеми масових самогубств в дитячому середовищі, які нібито загрожують безпеці суспільства та його моральним цінностям. 
Шановні батьки, просимо 18-19 березня провести час разом з дітьми, не  залишати дітей без нагляду. Не допустити потрапляння дітей у такі групи, рекомендуємо приділяти більшу увагу психологічному стану дітей! 
Додаткова інформація розміщена на сайті  Національної поліції Запорізької області  https://zp.npu.gov.ua/uk/publish/article/151085
 
 
10
бер
2017
"Подорож у казку"

З метою збагачення знань учнів про датського письменника-казкаря Г.Х.Андерсена, пробудження бажання читати твори письменника, розуміти суть прочитаного в запорізькій гімназії №11 бібліотекарями у 5-А,Б,В класах проведена гра-подорож у казку "Великий казкар".

 

 
03
бер
2017
Декада української мови в початковій школі

З 27 лютого по 3 березня в Запорізькій гімназії №11 проходив тиждень української мови в початковій школі. Почався він з урочистого відкриття святкування української мови. Лунали вірші, пісні у виконанні учнів початкових класів.

 
23
лют
2017
«В КРАЇНІ ЦІКАВИХ УРОКІВ»

З метою популяризації знань, підвищення ерудиції учнів, формування потреби в книзі та читанні як джерела знань, виховання наполегливості та працьовитості при виконанні різних завдань 23 лютого в 4-А класі (кл. кер. Жучкова С.А.) бібліотекарямигімназії№11 Іванісовою В.М., Кашириною Л.С. проведена гра-подорож «В країні цікавих уроків» за матеріалами шкільних предметів з використанням книжкової виставки, комп'ютерної презентації, відеороликів.

 

 
17
лют
2017
Гра - подорож «В КРАЇНІ ЦІКАВИХ УРОКІВ»

З метою популяризації знань, підвищення ерудиції учнів, формування потреби в книзі та читанні як джерела знань, виховання наполегливості та працьовитості при виконанні різних завдань 16 лютого в 4-В класі (кл. кер. Голенкова А.О.) бібліотекарямигімназії№11 Іванісовою В.М., Кашириною Л.С. проведена гра-подорож за матеріалами шкільних предметів з використанням книжкової виставки, комп'ютерної презентації, відеороликів

 

 
09
лют
2017
Игра – путешествие "В СТРАНЕ ИНТЕРЕСНЫХ УРОКОВ"

С целью популяризации знаний, повышения эрудиции учащихся, формирования потребности в книге и чтении как источника знаний, воспитания  настойчивости и трудолюбия при выполнении различных заданий 09 февраля в 5-В классе (кл. рук. Щербина Н.А.) библиотекарями гимназии №11 Иванисовой В.М., Кашириной Л.С. проведена игра-путешествие по материалам школьных предметов с использованием книжной выставки, компьютерной презентации, видеороликов.

 

 
07
лют
2017
В СТРАНЕ ИНТЕРЕСНЫХ УРОКОВ

С целью популяризации знаний, повышение эрудиции учащихся, формирования потребности в книге и чтении как источника знаний, воспитания настойчивости и трудолюбия при выполнении различных заданий 07 февраля в 5-А классе библиотекарями гимназии №11 Кашириной Л.С., Иванисовой В.М. проведена игра-путешествие по материалам школьных предметов с использованием книжной выставки, компьютерной презентации, видеороликов.

 
07
лют
2017
"За кожною обкладинкою книги живе цілий світ…"


Книги, подаровані учнями гімназії до одного з наймолодших свят – Міжнародного дня дарування книги (започатковано у 2012 році)

 

 
03
лют
2017
Выставка творческих работ ученицы 6-А класса

В рамках недели наук художественно-эстетического цикла проходит персональная выставка рисунков талантливой ученицы 6-А класса Прокопенко Татьяны. Желаем вдохновения и дальнейших успехов в творчестве!

 
31
сич
2017
Художественный мастер-класс "Весенняя сказка"

30.01.2017 член Союза дизайнеров Украины, художник, руководитель ИЗО-студии

Ярославская Т.Г. провела мастер-класс для учащихся 5-8 классов. Ребята получили заряд позитива и создали живописные весенние пейзажи. Спасибо!

 
31
сич
2017
"Петриківський розпис" Оболенцевої Олександри

 
31
сич
2017
"Наш чудесный вернисаж"

В рамках декады предметов художественно-эстетического цикла с 30.01.2017 начала свою работу выставка творческих работ учащихся гимназии "Наш чудесный вернисаж".

 

 
26
сич
2017
Новые выставки в библиотеке

Приглашаем наших читателей познакомиться с новыми выставками библиотеки!


 

 
26
сич
2017
"История создания и структура книги"

   С целью усовершенствования знаний истории создания книги и книгопечатания; структуры книги; популяризации знаний и повышения эрудиции учащихся, формирования потребности в книге и чтении как источника знаний 25 января библиотекарями гимназии Кашириной Л.С., Иванисовой В.М. в 7-А и 7-В классах  проведен библиотечный урок «История создания и структура книги».

 
26
сич
2017
Це страшне слово "Голокост"

З метою формування в учнів щирих людських почуттів, співчуття до трагічної долі узників концтаборів, виховання почуття патріотизму, гуманістичних ідеалів, поваги до історичних пам’яток 26 січня у 7-А та 7-В класах бібліотекарями гімназії Каширіною Л.С., Іванісовою В.М. проведено бібліотечний урок – реквієм  «Це страшне слово «Голокост».


 

 
24
сич
2017
Методичне об’єднання вчителів природничо-математичного циклу

05.01.2017г. відбулось шкільне методичне об’єднання вчителів природничо-математичного циклу за темою "Розвиток інтелектуально-творчої та національно свідомої особистості на засадах комунікативного підходу".
Виступали:
Керівник ШМО Станова Н.С з аналізом роботи за І СЕМЕСТР 2016-2017н.р;
Заступник директора Бєлова І.В довела до відома вчителів підсумки виконання навчальних програм та навчального плану за І семестр 2016-2017н.р, ознайомила з результатами моніторингу якості освіти учнів за перше півріччя та з підсумками стану викладання математики;
Вчителі природничо-математичного циклу продемонстрували досвід своєї роботи. Так, вчитель хімії Іванісова В.М презентувала свій сайт і ознайомила колег їз технологіями креативного навчання на уроках хімії. Учитель Пунько Є.Г поділилась досвідом з використання інтерактивних методів навчання на уроках біології.

 
19
сич
2017
Дж. Киплинг «Рикки-Тикки-Тави»

С целью расширения знаний учащихся о жизни и творчестве Джозефа Киплинга, воспитания интереса к творчеству Дж. Киплинга, к его произведениям, развития логического мышления, зрительного и слухового внимания, памяти и речи детей, навыков сознательного чтения в 4-В классе (кл. рук-ль Голенкова А.А.) библиотекарями гимназии Кашириной Л.С. и Иванисовой В.М. проведен библиотечный урок по произведению Джозефа Киплинга «Рикки-Тикки-Тави».

 
26
2016
Рекомендації з організації дозвілля молодших школярів під час карантину та зимових канікул

Шановні батьки! Грип крокує Україною: через перевищення епідеміологічного порогу закрилися на карантин школи, спортивні секції та гуртки. І все ж таки памꞌятайте, карантин - не канікули. Напевно, вчителі задають на час карантину підготувати якийсь матеріал, а якщо ні - повторити. Знайдіть з дитиною в інтернеті додаткову цікаву інформацію з пройденого матеріалу, подивіться документальні фільми, які розширять знання дитини в рамках шкільної програми.Якщо дитина знаходиться вдома, для неї можна придумати масу корисних, творчих розваг

 
26
2016
Педагогический консилиум

   23 декабря 2016 года в Запорожской гимназии №11 состоялся педагогический консилиум «Адаптация первоклассников к новым условиям школьной жизни». В консилиуме приняли участие заместитель директора по УВР по начальным классам Жучкова С.А., учителя 1 – х классов: Бондарчук Е. Л., Литвинова Н.В., Максименко Д.Ю., воспитатель ГПД Бабура Л.В., социальный педагог, учителя английского языка, музыкального искусства и физического воспитания.


 

 
21
2016
Поздравляем ребят Запорожского областного специализированного дома "Солнышко"

Для каждого из нас Новый год - особенный семейный праздник. Новый год - это подарки и угощения. А у ребят, лишённых отцовской заботы и материнского тепла, такие праздники оставляют самый яркий след. Главное - дать понять детям, что их любят. Особенное тепло, нежность, доброта и неистовая сила духа требуется детишкам, рядом с которыми нет родителей и родных.
Накануне волшебных зимних праздников коллектив в лице директора гимназии, детей и учителей начальной школы поздравил ребят Запорожского областного специализированного дома "Солнышко" и вручил желанные новогодние подарки. А в благодарность мы получили самое главное - детскую неподдельную радость и счастье в глазах.

 
20
2016
Фінал гри «Що? Де? Коли?»

19 грудня відбулася фінальна гра «Що? Де? Коли?» між учнями 8-В та 10-Б класу. У цікавій та важкій боротьбі перемогу здобула команда 10 класу під назвою «Ерудити» . Вітаємо їх з перемогою!

 
19
2016
Карантин

Внимание!

В Запорожской гимназии №11
с 20 декабря по 23 декабря объявлен карантин

 
19
2016
Солодкі подарунки - військовому шпиталю

В день Святого Миколая учні гімназії привітали українських воїнів в Обласному військовому шпиталі вітальними листівками, сувенірами, солодощами та побажали всім одужання, здоров`я та мирного неба!

 
15
2016
День четвертий: English-speaking Day

День розпочався з флеш-мобу 10-11х класів Irish Dances та виступу Козьмік Надії з піснею Neapolitan Dreams. Після першого уроку почав працювати музей воскових фігур Мадам Тюссо, в якому були представлені видатні британці: Уінстон Черчіль, Олександр Флемінг, Чарльз Діккенс, Фреді Меркьюрі, Кейт Мідлтон та принц Вільям, королева Єлизавета ІІ,  королева Єлизавета І та сер Френсіс Дрейк. Щоб оживити фігуру, бажаючі повинні були розповісти вірш або невеличку історію англійською. У цей же час проходив виступ учениці 5 класу Байрамової Дар’ї.  Після другого уроку учні 10-11х класів представили виставу «Кентервільський привид» (Оскар Уайльд). Після третього уроку 2і класи виконали пісню Busy Week, а 8і продемонстрували флеш-моб We Are Together.  Після четвертого  уроку глядачі мали змогу насолодитися виступом 7х класів Cowboy Show. Після п’ятого уроку веселі Gummy Bears та Cool Cats розважали всіх присутніх. Наприкінці дня гра Барковської Анастасії на флейті заворожила присутніх слухачів. Репортаж про події цього дня можна подивитися на каналі "Запоріжжя".

 
14
2016
День третій: День Шекспіра

В рамках всеукраїнського дня Шекспіру було проведено серію уроків по паралелях за темами "Життя та творчість Шекспіра", "Поезія Шекспіра", "Шекспір - минуле та сьогодення" та "Твори Шекспіра для малюків".

 
13
2016
Тиждень англійської мови в Запорізькій гімназії №11в рамках Тижня англійської мови в Україні.
День другий:Учні 5-А та 5-Бкласівприйняли участь у вікторині «Що ти знаєш про Велику Британію?» (What do you know about the United Kingdom?) Під час змагання команди The Next Generation та The Smartest продемонстрували знання з історії, географічного положення та культури Великої Британії. Вітаємо команду – переможницю  The Next Generation та бажаємо всім учням подальших успіхів.
 
 
13
2016
Конкурс іграшок на районну ялинку

Сьогодні в нашій гімназії відбувся конкурс іграшок на районну ялинку.

Учні 1-6 класів прийняли активну участь у заході.

Дякуємо усім за творчість та фантазію, бажаємо подальшого натхнення!

 
12
2016
Тиждень англійської мови

В понеділок, 12.12.2016, в Запорізькій гімназії №11 розпочався тиждень англійської мови в рамках Тижня англійської мови в Україні.
День перший: учні 11х класів взяли участь у створенні постерів в стилі Mind Maps за темами «Життя та творчість Вільяма Шекспіра», «Шекспір і сучасність», «Театр Глобус – минуле та наші дні», «Чи існував Шекспір», «Поезія та проза Шекспіра». Пізніше учні презентували постери, зробивши повідомлення за темами.

 
12
2016
Всезнайки

9 декабря  состоялся школьный тур Всеукраинской интеллектуальной игры "Всезнайки" среди команд  учащихся 4-х классов. Ребята показали глубокие знания, находчивость и смекалку. Каждая из команд была отмечена грамотами. Выражается благодарность организаторам конкурса и руководителям команд Жучковой С.А., Голэнковой А.А., Никитенко С.Н. а так же членам судейской коллегии Есиной Л.А. и Каспаровой С.Н.  
 

 
09
2016
«По дорогам сказок»

С целью формирования  знаний учащихся о писателях-сказочниках; развития логического мышления, быстроты реакции, зрительного и слухового внимания, памяти и речи учащихся, навыков осмысленного чтения, современных методов и навыков чтения, любви к чтению; популяризации детской  литературы среди учащихся во 2-А, 2-Б классах (кл. рук. Краснякова З.А., Еремина О.Н.)  09 декабря библиотекарями Кашириной Л.С., Иванисовой В.М. проведена литературная викторина «По дорогам сказок».

 
09
2016
KIDS athletics GAMES

04.12.2016 года в легкоатлетическом манеже ПАО "Запорожсталь" дети 7-9 лет со всех районов города сражались за звание лучшей спортивной команды. По итогам стартов команда учеников 3-Б класса победила в районе!
Состав команды:

Артеменко Вероника

Балагура Полина

Горулько Вероника

Гринько Данил

Ерыгин Егор

Кабанов Иван

Соколов Матвей

Мазуркевич Дарья

Спильник Глеб

Березовская Ева

Поздравляем победитей! Выражаем благодарность классному руководителю Каспаровой Светлане Николаевне, учителю физкультуры Цимбалу Михаилу Владимировичу, желаем дальнейших успехов и побед!

 
08
2016
Захисники Вітчизни

7 грудня в Олександрівському районі відбувся військово-спортивний конкурс
"Захисник Вітчизни" - 2016.

Учні 11 класу посіли ПЕРШЕ МІСЦЕ!
Дякуємо за наполегливість, витримку та якісну підготовку до змагань!

 
05
2016
Литературная викторина «По дорогам сказок»

С целью формирования  знаний учащихся о писателях-сказочниках; развития логического мышления, быстроты реакции, зрительного и слухового внимания, памяти и речи учащихся, навыков осмысленного чтения, современных методов и навыков чтения, любви к чтению; популяризации детской  литературы среди учащихся во 2-В классе (кл. рук. Лаврова Е.С.)  05 декабря библиотекарями Кашириной Л.С., Иванисовой В.М. проведена литературная викторина «По дорогам сказок».

 
25
лис
2016
Фестиваль "Мы выбираем жизнь!"

В ноябре традиционно проходит фестиваль здорового образа жизни. Ученики 5-10кл. в форме агитбригад показывают, как сохранить здоровье, молодость, красоту.
Все выступления были яркими, красивыми, запоминающимися, все ребята - молодцы!

 
17
лис
2016
«Козацька слава оживе»

З метою виховання поваги до героїчного козацького минулого, минулого свого народу, його традицій, любові до рідної землі, бажання вивчати історію запорізької Січі в рамках всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 17 жовтня бібліотекарями гімназії  у 9-А, 9-Б класах проведено літературно-ігровий фолк «Козацька слава оживе». 

 
16
лис
2016
«Моя улюблена книга»

З метою виховання любові до читання, українських письменників та їх дитячих творів, зацікавленістю українською книгою  у 5-Б класі 15 листопада вчителем української мови та літератури Самуляк Л.М. та бібліотекарями Каширіною Л.С., Іванісовою В.М. проведено урок позакласного читання «Моя улюблена книга».

 
11
лис
2016
Фестиваль "Обери життя"

Сьогодні у нашій гімназії стартував щорічний фестиваль "Обери життя", основна мета цього заходу - полпуляризація здорового способу життя. Відкривали цей фестиваль учні 9-х та 6-х класів.

Дякуємо всім за участь!

 
10
лис
2016
«Лицарський дух козаків»

З метою виховання поваги до героїчного козацького минулого, любові до рідної землі, бажання вивчати історію запорізької Січі в рамках всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 13 жовтня бібліотекарями гімназії  у 9-В класі проведено усний журнал «Лицарський дух козаків».

 
04
лис
2016
VII чемпионат игр Что? Где? Когда?

Сегодня в гимназии прошла первая игра VII чемпионата игр "Что? Где? Когда?" среди 8-х классов. В интересной и упорной борьбе победу одержала команда 8-В класса "Алмаз".

Поздравляем победителей! Спасибо всем за интересную игру!

 
13
жов
2016
Любимый сердцу край родной

С целью воспитания любви к родной земле, знакомства с историей родного города, расширения знаний учащихся об истории своего народа, его культуры, обычаев, обрядов, устоев, в рамках Всеукраинского месячника школьных библиотек  13 октября библиотекарями гимназии в 4-А классе проведен устный журнал «Любимый сердцу край родной!».

 
13
жов
2016
История создания и структура книги

   С целью знакомства с историей создания книги и книгопечатания; структурой книги; популяризацией знаний и повышения эрудиции учащихся, формирования потребности в книге и чтении как источника знаний,  в рамках Всеукраинского месячника школьных библиотек  12 октября библиотекарями гимназии в 4-А классе проведен библиотечный урок «История создания и структура книги».

 
13
жов
2016
Игра-путешествие "В гости к С.Я.Маршаку"

   С целью расширения знаний учащихся о жизни и творчестве С.Я.Маршака, развития логического мышления, зрительного и слухового внимания, памяти и речи ребят, навыков сознательного чтения, воспитания интереса к творчеству Маршака, его произведениям в рамках Всеукраинского месячника школьных библиотек  13 октября библиотекарями гимназии во 2-А и 2-Б классах проведена игра-путешествие «В гости к С.Я.Маршаку».

 
13
жов
2016
Привітаємо захисників України!

Сьогодні в гімназії завершується акція "Привітай захисника України". Вчителі та учні зібрали солодощі, чай, каву, макаронні вироби, крупи, консервацію, які будуть передані 55-тій окремій артилерійській бригаді як подарунок до Дня захисника України. Бажаємо воїнам міцного здоров`я, наснаги, перемоги!

Щиро дякуємо всім учасникам акції!

 
13
жов
2016
Відрожуємо козацькі традиції

Вчителі та учні гімназії були запрошені на засідання Обласної координаційної ради з питань козацтва при Запорізькій облдержадміністрації. Директор гімназії Непрядкіна С.Ю. була нагороджена подякою голови Запорізької ОДА за активну допомогу Збройним Силам України, військово-патріотичне виховання молоді. Учні гімназії отримали почесні грамоти за активну участь в обласній патріотичній акції "Вшануймо українську козацьку історичну літературу" та знагоди Дня захисника України.

Вітаємо всіх зі святом!

 
10
жов
2016
"Місто очима дітей"

Учні гімназії - активні учасники Обласної екологічної акції "Чисте місто". В рамках акції відбулася виставка фоторобіт "Місто очима дітей". Найкращими визнані роботи Дюдюн В.(10-А), Коси А.(9-А), Агафонової А.(9-Б), які будуть представлені на виставці в Обласній бібліотеці.

Вітаємо переможців! Бажаємо нових вражень і настрою!

 
10
жов
2016
Акція "Подаруй книгу козацькій бібліотеці"

7 жовтня в гімназії завершилась акція "Подаруй книгу козацькій бібліотеці". Представникам обласної ради козацтва під головуванням Сухініна Д.В. було передано понад 40 книжок з історії України та козацтва. Директору гімназії Непрядкіній С.Ю. подарували прапор м. Запоріжжя, учні 9-В класу зустрілися з активістами козацької ради, привітали їх зі святом - Днем захисника Вітчизни!

 
10
жов
2016
Классный час по правовому просвещению подростков

В рамках Недели Права 7 октября в 6-Б классе (классный руководитель Яхнова Е.В.) был проведен классный час по правовому просвещению подростков. Выносим благодарность майору, следователю СО Днепровского отдела полиции ГУНПУ И.Г. Говтвян-Сытник за познавательную беседу с учащимися.

 
07
жов
2016
"Родинний затишок"

 
06
жов
2016
Игра-путешествие "В гости к С.Я.Маршаку"

   С целью расширения знаний учащихся о жизни и творчестве С.Я.Маршака, развития логического мышления, зрительного и слухового внимания, памяти и речи ребят, навыков сознательного чтения, воспитания интереса к творчеству Маршака, его произведениям в рамках Всеукраинского месячника школьных библиотек  06 октября библиотекарями гимназии во 2-В классе проведена игра-путешествие «В гости к С.Я.Маршаку».

 
05
жов
2016
Ми - за соціальну активність!

Сьогодні в гімназії стартував Спільний Проект Товариства Червоного Хреста України та Дитячого фонду ООН(ЮНІСЕФ). Мобільна команда Центру Підтримки Сім`ї м. Запоріжжя з надання психосоціальної допомоги провела тренінг з учнями 7, 10, 11 класів з найважливіших питань екологічної безпеки сучасності, вирішення питань екології м. Запоріжжя.

Дякуємо тренерам за професіоналізм, володіння аудиторією, за цікавий та змістовний матеріал, який формує єкологічну культуру учнів!

Очікуємо нових зустрічей!

 
04
жов
2016
«Памятаємо героїв, збережемо у серцях їх імена»

З метою виховання громадянина-патріота нової формації, утвердження в свідомості й почуттях особистості патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного сьогодення та минулого України в рамках місячника шкільних бібліотек бібліотекарями гімназії оформлені  книжкові  полички: «Ні, ти не знаєш добре України, якщо на Запоріжжі не бував…» (до дня міста) та «Знай, люби, бережи історію свого народу» (до дня українського козацтва).

 
03
жов
2016
Совершите вы массу открытий…

Кто из нас не мечтает оставить след в истории человечества: изобрести лекарство от рака, построить современный город-сад, сочинить незабываемую мелодию, открыть далёкие космические миры или стереть с карты Земли «белое пятно»? Благодаря учителю географии Кружиловой Р.П. ученики 6-А класса получили на уроке «Их знает мир» уникальную возможность почувствовать себя первооткрывателями новых земель: Беллинсгаузеном, Лазаревым, Колумбом, Веспуччи…

 
03
жов
2016
Старость-награда или расплата?

С этого вопроса начались традиционные Благотворительные чтения, посвященные Дню Пожилого человека. Старшеклассники (10-11 кл.) и учащиеся 6-А класса на час погрузились в мир поэзии и музыки. Только вот тема, которую затронули в этот раз преподаватель украинского языка и литературы Михайленко Т.В. и преподаватель русского языка и литературы Настыч Т.В. , была очень серьёзной.

 
30
вер
2016
Жовтень вчителю посміхається

Напередодні професійного свята педагогів учні привітали вчителів посмішками, віршами, стіннівками!

Бажаємо всім вчителям наснаги, здоров`я, теплої та чутливої осені, творчого натхнення!

Хай збуваються всі Ваші мріїї!

 
29
вер
2016
Периодические издания для учащихся

   С целью знакомства учащихся с историей периодических печатных изданий для детей (журналов и газет), некоторыми украинскими детскими журналами, профессиями «журналист», «редактор» и др. в рамках месячника школьных библиотек в запорожской гимназии №11 29 сентября 2016 года библиотекарями Иванисовой В.М., Кашириной Л.С. в 4-Б классе (кл. руководитель Никитенко С.Н.) проведен библиотечный урок «Периодические издания для учащихся».

 
29
вер
2016
Екскурсія до бібліотеки «Чарівний світ книги».

З метою сприяння зростанню престижності читання як культурної цінності, використанню потужного виховного потенціалу дитячої української літератури, застосуванню сучасних підходів з прищеплення навичок читання,  популяризації дитячої літератури серед учнів, залученню нових користувачів до бібліотеки в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек
«Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів» бібліотекарями гімназії  №11 Каширіною Л.С., Іванісовою В.М. для учнів 1-х класів проведено екскурсію – знайомство з бібліотекою «Чарівний світ книги».

 
29
вер
2016
Людська память не згасне

З метою збереження пам’яті про історичні події, вшанування пам’яті її учасників до 75-річчя трагедії БАБИНОГО ЯРУ бібліотекарями запорізької гімназії №11 Каширіною Л.С., Іванісовою В.М. підготовлена експрес-інформація "Людська пам'ять не згасне…".

 
29
вер
2016
Библиотечный урок «Великий сказочник»

   С целью обогащения знаний учащихся о датском писателе-сказочнике Г.К. Андерсене, воспитания любви к чтению произведений писателя, понимания сути прочитанного в рамках Всеукраинского месячника школьных библиотек «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів» в запорожской гимназии №11 28 сентября 2016 года библиотекарями Иванисовой В.М., Кашириной Л.С. в 4-Б классе (кл. руководитель Никитенко С.Н.) проведен библиотечный урок «Великий сказочник».

 
26
вер
2016
Даруємо книгу першій козацькій бібліотеці

В гімназії продовжується патріотична ініціатива "Подаруй книгу Першій козацькій історичній бібліотеці". Ми зібрали понад сорок книжок про історію українського козацтва, його ролі в становленні української державності. Акція завершиться 30.09.2016р.
Дякуємо всім небайдужим, чекаємо подальшої участі в акції!

 
23
вер
2016
Библиопутешествие «Чтение – это здорово!»

    Всеукраинский месячник школьных библиотек «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів» в запорожской гимназии №11 23 сентября 2016 года был открыт библиопутешествием  учащихся 1-х классов в увлекательный мир книги.

 
23
вер
2016
Мы выбираем жизнь!

В рамках Недели ОБЖ состоялась встреча учеников 5-х классов с заведующей семейной амбулатории №6, доктором Соколовой Н.В. Урок здоровья показал, что гимназисты обладают знаниями о здоровом образе жизни. Ребята получили квалифицированные ответы на многие вопросы о соблюдении режима дня, питания, организации свободного времени.

Желаем всем крепкого здоровья и приятных выходных!

 
21
вер
2016
Олимпийский урок
 
Состоялся олимпийский урок для учеников 5 и 7 классов с призером Олимпийских игр Жупиной Еленой

 

 
19
вер
2016
"Вчимося жити разом" в ЗГ№11

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 11.01.2015 № 5 «Про затвердження плану заходів з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом», що реалізується з Громадською організацією «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» та у партнерстві з Європейським Союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в рамках ініціативи Європейського Союзу «Діти миру» Запорізька гімназія № 11 реалізує проект «Вчимося жити разом», який спрямований на виховання в учнів життєвих навичок.

 
14
вер
2016
План проведения олимпийской недели в Запорожской гимназии №11
с 07.09. по 15.09.216 года

1.Конкурс рисунка на олимпийскую тематику.
2.Викторина на знание истории Олимпийских игр.
3.Олимпийский урок с призером Олимпийских игр Жупиной Е.Г.
4.Выставка спортивных достижений учеников гимназии №11.
5.Выставка литературы об Олимпийских играх.

 
14
вер
2016
Олимпийская неделя


14.09.2016 года в 10.50 в актовом зале состотся олимпийский урок с призером Олимпийских игр  Жупиной Еленой Григорьевной.
Поздравляем победителя в конкурсе рисунка на олимпийскую тематику ученицу 8 а класса Пряникову Полину.

 
Выставка рисунков учеников гимназии
 
17
чер
2016
"Дні Сталої Енергії"

З  14 по 18 червня 2016 року  проведення заходів «Днів Сталої Енергії» з метою підвищення проінформованості населення щодо енергозбереження та сталого енергетичного розвитку у м. Запоріжжі.
 Урочисте відкриття заходів «Днів Сталої Енергії» відбулося   у Запорізькій міській раді  14 червня 2016 року о 15.00, де була нагороджена Почесною грамотою Пунько Є.Г. (вчитель природознавства та біології)

 
26
тра
2016
Поэзия: вчера, сегодня, завтра…

24 мая 2016 года в день рождения Нобелевского лауреата И.Бродского в Запорожской гимназии № 11 в очередной раз распахнула свои двери Литературная гостиная. Здесь звучали столь полюбившиеся 11-классникам стихи поэтов Серебряного века, наших современников на русском и украинском языках, ребята читали и свои стихи, а затем слово было предоставлено гостям гостиной – молодым поэтам Запорожья: Флоримель Мирошниковой, Марии Бондаренко, Антону Коржу, Артёму Морозову, Эльвире Коновчук, Ксении Хижняк. Звучали разные темы: любовь и предательство, патриотизм и политика, радость борьбы и повседневной мирной жизни… Затаив дыхание, нынешние выпускники слушали своих старших товарищей и с радостью откликнулись на их приглашение стать членами поэтической организации «Лит СУП». Расставаясь, договорились о новой встрече. Поэзия без нас прожить может, а вот мы, похоже, уже нет. Поэзия всегда жила, жива, будет жить! «Пока стихи и дети есть, нам есть еще на что надеяться!» А значит, будут новые встречи!

 
26
тра
2016
Процесс рождения поэзии сродни весне…

22 мая 2016 года в Дубовой роще прошёл очередной, теперь уже весенний, литературный пикник. 16 учащихся  десятых классов гимназии № 11 вместе со своим учителем литературы Настыч Т.В. в течение 5 часов были участниками необычного действа-единения природы и поэзии. Сначала наблюдали, как изменилась природа весной, вдыхали её ароматы, слушали пенье птиц, затем, расположившись на уютной полянке, слушали стихотворения классиков и современников, сочиняли монологи юного кузнечика, разыгрывали веселые пантомимы, играли в буриме, рисовали словесной цветописью портрет юной красавицы, сочиняли приветственные письма весенним приметам, разгадывали загадки…В благодарность за приятно и полезно проведенное время ребята, заканчивая встречу, гармонизировали пространство удивительно красивой весенней лиственно-цветочной мандалой. Жаль было расставаться с удивительной атмосферой праздника, так и хотелось крикнуть погромче: «Остановись, мгновенье, ты прекрасно!»

 
24
тра
2016
Ток шоу “Health Above Wealth"

22 апреля 2016г., в рамках традиционной ежегодной декады английского языка, в 5-х классах гимназии было проведено ток шоу “Health Above Wealth".  Ребята продемонстрировали свои знания о здоровом  образе жизни, сопровождая своё выступление танцами и песнями на английском языке.

 
24
тра
2016
В гостях у ТВ-5

 
20
тра
2016
Свято обдарованості і талантів

19.05.2016 відбулося урочисте нагородження та відзначення талановитих та обдарованих учнів гімназії, переможців районних та міських змагань та конкурсів.

Вітаємо переможців, бажаємо творчих успіхів та наснаги.

Велика подяка батькам та вчителям за підтримку, розуміння, плекання юних талантів!

 
25
тра
2016
"Волшебные звуки вальса"- итоги конкуса

 
06
тра
2016
Уроки пам`яті "Ніколи знову"

Сьогодні в гімназії відбулися уроки пам`яті "Мужність і відвага крізь покоління". Учні гімназії привітали ветеранів Другої світової війни на Майдані Укніверситетському біля пям`ятника танковому екіпажу М. Яценка, поклали квіти до пам`ятника воїнам-десантникам, відвідали виставку плакатів "Пам`ятаєто. Перемагаємо", які намалювали юні художники гімназії.

Вітаємо всіх зі святом Перемоги!

 
29
квi
2016
«Бременские музыканты»

Во вторник, 26 апреля, в рамках декады английского языка, было проведено мероприятие-мюзикл «Бременские музыканты». Учащиеся 10-х классов постарались передать атмосферу музыкальной сказки, преобразившись в сказочных персонажей: трогательного Короля, романтичного Трубадура, прекрасную Принцессу, доблестную охрану, отважных музыкантов и коварных разбойников. Зрителей покорило большое разнообразие музыкальных номеров.

 
29
квi
2016
«Совесть в 21 веке: мера необходимой ответственности или ненужный рудимент»?

Такая интересная тема была предложена для обсуждения на очередном заседании дискуссионного клуба «ППП» (Подумаем. Поговорим. Поспорим.) его бессменным руководителем, учителем русского языка и литературы Настыч Т.В. Активным участником обсуждения стала и психолог гимназии Арутюнян К.А.
Учащиеся 11 классов горячо дискутировали, выдвигая новые трактовки и определения этому философскому понятию. Связана ли совесть с культурой страны, в которой живешь? Имеет ли национальные, религиозные, гендерные отличия? А может быть, у каждого она своя? Связана с тем, как к нам относятся окружающие?
Конечно, единого ответа на этот вечный вопрос нет, но у каждого выпускника сложилось свое представление о совести и ее актуальности в 21 веке.  Дискуссия окончена. Вопрос открыт… Каждый решает его сам.

 
29
квi
2016
Весна дивує!

Сегодня в гимназии "Весна дивує!" - выставка картин ученика 10-А класса Чугуя Ильи. Работы выполнены в технике "холодный батик".

Спасибо, Илья, за твое вдохновляющее творчество!

 
29
квi
2016
Неделя основ здоровья в гимназии №11

Важным условием обучения и воспитания культуры здоровья является побуждение ребенка к достижению цели: - формирование собственного здоровья.

С этой целью в гимназии № 11 с 25.04.16 по 29.04.16 прошла Неделя Основ Здоровья. Неделя проводилась под девизом: "Быть здоровым - модно!"

Ответственными за проведение недели были классные руководители 2-А и 2-Б классов (ЕСИНА Л.А. и КАСПАРОВА С.Н.)

Были проведены различные мероприятия с участием детей (конкурсы рисунков, пословиц, поговорок, витаминные столы, беседы, инсценировка "...Ох, зачем я съел пирог?")

Были вручены символические призы участникам и победителям конкурсов.

" В жизни надо стремиться к тому, чтоб каждый день был

ДНЁМ ЗДОРОВЬЯ!"

 
28
квi
2016
Библиотечный урок по произведениям Дж. Киплинга

С целью расширения знаний ребят о жизни и творчестве Дж. Киплинга, интереса к творчеству писателя, развития логического мышления, зрительного и слухового внимания, памяти и речи учащихся, развития навыков сознательного чтения, библиотекарями гимназии №11 Кашириной Л.С., Иванисовой В.М. в 4-В классе (кл. рук-ль Максимова Д.Ю.) проведен библиотечный урок по творчеству Дж. Киплинга.

 
28
квi
2016
Творческие работы учащихся гимназии

28 апреля в гимназии состоялась выставка творческих работ .В выставке приняли участие ребята 5-11кл.Благодарим юных художников за их талант!

 
28
квi
2016
Благодійна акція "Великодній кошик солдату"

28 квітня в гімназії завершилася акція "Великодній кошик солдату". Вчителі, батьки та учні гімназії зібрали 273 кг. продукції, 116 малюнків та 24 листівки, які були передані комітету волонтерів при Запорізькій обласній адміністрації.

Дякуємо всім за доброту та милосердя! Слава Україні!

 
26
квi
2016
«Дзвони Чорнобиля»

З метою знайомства з трагічними подіями квітня 1986 року, розвитку уваги, мислення, виховування людяності, уміння співчувати, розуміти, співпереживати, учнями 9-В класу ЗГ №11 (кл. керівник Іванісова В.М.) проведений урок-реквієм до 30-річчя Дня Чорнобильської трагедії.

 
26
квi
2016
Акція "Серце до серця"

Сегодня были подведены итоги акции "Сердце к сердцу". Учениками гимназии собрано 1033 грн.,которые переданы на счет Всеукраинского благотоворительного фонда "Сердце к сердцу" для оборудования реанимационного отделения Областной детской больницы. Спасибо всем не равнодушным.Будьте здоровы и счастливы!

 
26
квi
2016
Вітаємо переможця

 
26
квi
2016
Уроки Чорнобиля

До 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи в гімназії проведено конкурс плакатів "Уроки Чорнобиля", в якому прийняли участь учні 7-11-х класів. Учні продемонстрували єдність людини та природи, моральної відповідальності за збереження природного довкілля, правила дотримання радіаційної безпеки.

 
19
квi
2016
Урок ГЗ

С целью воспитания чувств ответственности за свою жизнь и жизнь окружающих; умения действовать в различных экстремальных ситуациях, возможных в мирное время; развития практических навыков по правилам поведения в экстремальных ситуациях, возможных в нашем регионе; выявления творческих способностей учащихся при анализе ситуации и составлении плана выхода из нее;  воспитания чувства уверенности в себе в экстремальной ситуации и ответственности за жизнь других людей, сплоченности классного коллектива 19.04.2016 в 9-В классе (кл. рук-ль Иванисова В.М.) в рамках дня ГЗ гимназии №11 проведен урок гражданской защиты  «Основные мероприятия гражданской защиты по защите населения, проводимые в мирное время».

 
15
квi
2016
«По материкам и континентам»

В рамках месячника детской и юношеской книги, недели географии в запорожской гимназии №11 в 7-х классах библиотекарями гимназии Кашириной Л.С., Иванисовой В.М.  и библиотекарями  районной детской  библиотеки с целью расширения кругозора учащихся, развития интереса к предмету, умения работать с картами и атласами, дополнительной литературой проведен библиотечный квест «Страницами занимательной географии».

 
14
квi
2016
Все звёзды были в гости к нам

11 апреля 2016 года в гимназии № 11 прошёл театрализованный парад планет, посвящённый 55-летию первого полёта человека в космос. Праздник был подготовлен силами учащихся 5-А класса. Вместе со своими учителями Настыч Т.В.(классный руководитель) и Пунько Е.Г.(учитель природоведения) ученики совершили большое космическое путешествие, познакомились со всеми планетами Солнечной системы, поделились знаниями о туманностях, звёздах, черных дырах, встретились с астероидами, кометами, метеоритами и даже установили дружеский контакт с внеземной цивилизацией. Атмосфера праздника вдохновила всех присутствующих на новые путешествия. Учащиеся уверены, что "если только захотеть, можно в космос полететь" и тогда "на Марсе будут яблони цвести"! Успехов вам, ребята!

 
14
квi
2016
Конкурс "Кращий логотип і слоган ЗНУ"

Запорізькій національний університет запрошує учнів 10-11 класів взяти участь у конкурсі "Кращий логотип і слоган ЗНУ"

 
12
квi
2016
История создания и структура книги

С целью знакомства с историей создания книги и книгопечатания; структурой книги; популяризации знаний и повышения эрудиции учащихся, формирования потребности в книге и чтении как источника знаний в рамках месячника детской и юношеской книги библиотекарями гимназии №11 Кашириной Л.С. и Иванисовой В.М. в 4-А классе (кл. руководитель Жучкова С.А.) проведен библиотечный урок «История создания и структура книги» с использованием выставки книг и журналов, компьютерной презентации, видеороликов.

 
11
квi
2016
Наша перемога

8 квітня команда гімназії "Фактор 11" представляла Олександрівський район м. Запоріжжя на XIV Обласному конкурсі з пропаганди здорового способу життя. За підсумками конкурсу команда зайняла почесне 2 місце. Дякуємо всім за підримку, креативність, за найкращі результати у конкурсах з історії Червоного Хреста, плакатів, лікарських рослин!
Щиро вітаємо переможців!

 
07
квi
2016
Читаем произведения Джозефа Киплинга

С целью расширения знаний учащихся о жизни и творчестве Джозефа Киплинга (1865-1936), развития логического мышления, зрительного и слухового внимания, памяти и речи детей, развития навыков сознательного чтения, воспитания интереса к творчеству Дж. Киплинга, к его произведениям в рамках месячника детской и юношеской книги библиотекарями гимназии №11 Кашириной Л.С. и Иванисовой В.М. в 1-В классе (кл. руководитель Лаврова Е.С.) проведен библиотечный урок по сказке «Рикки-Тикки-Тави».

 
07
квi
2016
Периодические издания для учащихся.

С целью знакомства  учащихся с историей периодических печатных изданий для детей (журналов и газет), некоторыми украинскими детскими журналами; профессиями «журналист», «редактор», «художник», «верстальник», «коректор»; раскрытия  понятий «печатное издание», «периодическое издание», «газета», «журнал», «детский журнал» в рамках месячника детской и юношеской книги библиотекарями гимназии №11 Кашириной Л.С. и Иванисовой В.М. во 2-А классе (кл. руководитель Есина Л.А.) проведен библиотечный урок «Детские периодические издания Украины».

 
06
квi
2016
Неделя естественно-математических наук

С 14 по 24 марта в стенах Запорожской гимназии №11 прошла неделя естественно-математических наук. Ученики 5-11 классов были во власти наук, путешествовали по океану знаний, побывали на материке языков науки, изучали рецепты успеха учёных, которые стояли у истоков развития информатики, математики, химии, биологии. Ребята побывали в сказке, приняли участие в конкурсах эрудитов.
Цель проведения предметной недели: повысить интерес школьников к изучению предметов: математики, физики, информатики, химии, биологии вызвать у них положительные эмоции, подвести к самостоятельным выводам и обобщениям, обогатить кругозор и интеллект учащихся дополнительными знаниями, воспитывать самостоятельность мышления, волю, упорство в достижении цели, чувство ответственности за свою работу перед коллективом.
Девиз предметной недели:

"Хитрые люди презирают знание, простаки удивляются ему, мудрые пользуются им"

 
05
квi
2016
ДПА 2016

2015-2016 навчальний рік

Державна підсумкова атестація у початковій школі в 2015/2016 році проводиться відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти та наказу МОН України "Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти y 2015/2016 навчальному році", відповідно до наказу Міністерства освіти і науки № 94 від 8 лютого 2016 року.

Державна підсумкова атестація у початковій школі проводиться з 12 по 21 травня 2016 року з трьох предметів: української мови, літературного читання та математики.

Графік
проведення ДПА

12. 05. 2016 – математика
17. 05. 2016 – українська мова
19. 05. 2016 – літературне читання

 
25
бер
2016
«Экомарафон 2016»

В рамках городского проекта
«Экомарафон 2016»
в Запорожской гимназии №11
проведена акция среди учащихся 7-х классов
«Я люблю природу!»

Учениками было высажено более 150 образцов
 бархатцев и петунии.
Цель акции:  воспитание бережного отношения к природе,  ответственности, самостоятельности, наблюдении за прорастанием «Клумбы на подоконнике».
Результат: высадка цветов  на клумбах школы в апреле-мае.

        
 Учитель биологии Романенко Е.В.
 

 
25
бер
2016
Фестиваль "Ми - українці"

Сьогодні в гімназії завершився фестиваль "Ми - українці". Учні 7-10 класів презентували результати проектів, які стосувалися історії, культури, традицій та обрядів України. Гарні вірші, запальні танці, дотепні гуморески з радістю зустріли глядачі - вчителі, учні та батьки гімназії.

Дякуємо всім за творчість та натхнення!

Цікавих та змістовних канікул всім учням.

 
21
бер
2016
Благодійна акція "Солдатська масляна"

Сьогодні в гімназії завершилася благодійна акція "Солдатська масляна" - допомога громадській організації ветеранів АТО "Честь та гідність". Учнями,вчителями та батьками учнів зібрані у значній кількості та передані голові громадської організації В.В. Мороко:  предмети особистої гігієни, продукти харчування, протизастудні медикаменти та миючі засоби.

Дякуємо всім за допомогу та активну громадянську позицію!

 
18
бер
2016
Веб-портал профорієнтації школярів

"Моя кар'єра" (http://mycareer.org.ua/).

На веб-порталі можна знайти інформацію про профорієнтаційні послуги, ринок праці, актуальні професії і можливості для розвитку та правильної побудови кар'єри для школярів.
Також, на цьому веб-ресурсі учні можуть пройти ліцензований міжнародний тест для визначення інтересів, вмінь та навичок для вибору майбутнього напрямку навчання. Тест є спеціально адаптованим для учнів старшого шкільного віку.
Реєстрація, проходження тесту на веб-порталі та консультація є безкоштовними для всіх школярів.
    


Соціальний педагог
Яхнова О.В.
 

 
16
бер
2016
Фестиваль юных поэтов

Поздравляем лауреатов районного конкурса юных поэтов

Илью Загнитко-10-А

Валерию Марченко-11-Б

Анастасию Атрошенкову- 11-Б

Благодарим учителя литературы Настыч Татьяну Васильевну за подготовку ребят к замечательному выступлению на фестивале юных поэтов.Вы - молодцы!

 

 
11
бер
2016
Фестиваль для всієї родини у м. Запоріжжя

УВАГА!!!
    Запорізький обласний благодійний фонд  «Посмішка дитини» реалізує  
проект «Коло друзів» - це фестиваль для всієї родини!        
•    Творчі майстер-класи
•    Сімейні спортивні змагання
•    Смачні частування
•    Інтерактивна вистава дитячого театру «Скло»
•    Цікава програма для дітей та людей похилого віку

13.03. о 12.00 БК «Металургів», вул. 40 років Рад.України, 17.
27.03. о 12.00 БК «ЗАЗ», пр. Леніна,7.
10.04. о 12.00 БК «Хортицький»,  пр.Радянський, 15 (Бабурка).
24.04. о 12.00 КЗ ім. Глінки,  пр. Леніна,183.
ВХІД ВІЛЬНИЙ!

 

 
10
бер
2016
Праздник весны, красоты, женственности

Учащиеся гимназии порадовали своих учителей талантливыми выступлениями, яркими образами, подарили улыбки, радость и весеннее настроение. Педагогический коллектив благодарит гимназистов за незабываемые впечатления праздничного дня!

 
10
бер
2016
"Шануймо кобзаря"

с 29 февраля - 09 марта в начальных классах прошла декада украинского языка. В рамках декады были проведены: выставка книг "Шануймо кобзаря", подготовленная библиотекарями школы, творческие конкурсы среди 1-4 классов ("Украинские загадки в рисунках", "золотые зёрнышки народной мудрости"), конкурс чтецов украинской поэзии, час общения "Диво калинове - украънська мова" . Учителем 3-Б класса был проведён открытый урок - праздник  "Государственные символы Украины".  4 марта с целью привития украинской культуры среди учащихся начальных классов  прошёл флеш-моб вышиванок.

 
03
бер
2016
Праздник для ветеранов педагогического труда

02.03 в гимназии состоялся праздник для ветеранов педагогического труда Жовтневого района. Ученики гимназии приветствовали ветеранов песнями, танцами, юморесками. Все присутствующие были благодарны педагогическому коллективу, гимназистам за гостеприимность, доброту, радушие! Поздравляем всех с наступающим праздником Весны!

 
23
лют
2016
Участие в социальном проекте Клаcсического Приватного Университета

22.02.2016 социальным педагогом Яхновой Е.В. было организовано мероприятие: учащиеся 9-А и 9-Б класса приняли участие в социальном проекте КПУ "Информационное противодействие насилию: эффективная технология противостояния". Подростки стали активными учасниками дискуссии в форме ток-шоу, приобрели знания о видах насилия и рассмотрели пути безконфликтного выхода из типичных жизненных ситуаций. Учащиеся и администрация выражают благодарность факультету социологии и социальной работы КПУ и лично кандидату социологических наук Мосаеву Ю.В. за интересное и полезное времяпрепровождение.

 
22
лют
2016
Добрая традиция

Доброй традицией нашей гуманитарной гимназии стало участие в Межрегиональном конкурсе ораторского искусства «Заговори, чтоб я тебя увидел». И 2016 год не стал исключением! В 4-й раз мы стали победителями.  19 февраля ученик 10-А класса Полупан Егор получил Гран-при и был единогласно признан лучшим оратором среди учащихся 9-11 классов, Макушин Никита (11-  класс) занял 3 место среди учащихся 11 классов. Поздравляем вас, ребята, и вашего учителя русского языка и литературы Настыч Т.В. Так держать!

 
19
лют
2016
Внимание!!!

 
17
лют
2016
«Читайте Андерсена, дети!»

15 февраля 2016 года учащиеся 5-х классов на 2 часа попали в удивительную страну Воображарию, где проводилась театрализованная финальная  викторина на лучшее знание сказок Г.Х.Андерсена. Победители классного этапа (5-А - Андрей Троян; 5-Б – Зотова Ксения; 5-В - Васильченко Александр) состязались упорно, проявляя как высокую эрудицию, так и незаурядную находчивость и смекалку.

 
15
лют
2016
Благотворительные чтения. «Цена предательства»

12 февраля 2016 года, продолжая цикл Благотворительных чтений, ученики и учителя гимназии № 11 говорили о верности и предательстве в семейной жизни. Учитель украинского языка и литературы Михайленко Т.В. и учитель русского языка и литературы Настыч Т.В. снова рассуждали  о многогранности и сложности любви, сталкивая противоположные мнения, взгляды, ситуации.

 
11
лют
2016
Батькам майбутніх першокласників

Школа – це не тільки читання,

писання або рахунок. Це цілий

новий світ, до якого дитина

теж повинна бути готова.Серед батьків сьогодні існує думка, що краще віддати дитину до школи раніше. Тоді вона і закінчить її раніше. А навіщо? Куди поспішати дитині? Адже вона повинна навчитися ще й налагоджувати стосунки з людьми, відстоювати свою точку зору, бути самостійною.

 
09
лют
2016
Городская педагогическая выставка

Учителя начальных классов Запорожской гимназии №11 принимают активное участие в городской педагогической выставке.
Есина Л.А. "Формування ключових компетентностей  засобом розвитку пізнавальної активності молодших школярів"
Бондарчук Е.Л., Литвинова Н.В. "Перші кроки маленького українця"- програма підготовки дітей до шкільного навчання"
Никитенко С.Н. "Осучаснення навчального процесу в початковій школі засобами ІКТ. Впровадження та використання   інтерактивної  приставки Mimio Teach"
Лаврова Е.С. "Формування комунікативної компетентності учнів молодшого шкільного віку засобами ігрової діяльності"


 

 
21
сич
2016
Урок «Стихи задают вопросы»

С целью воспитания любознательности, развития логического мышления, творческой фантазии, воображения в 1-Б классе (кл. руководитель Еремина О.Н.) библиотекарями  гимназии №11 Кашириной Л.С. и Иванисовой В.М. проведен  библиотечный урок «Стихи задают вопросы» с использованием книжной выставки, компьютерной презентации, видеороликов.

 
19
сич
2016
«Стихи задают вопросы»

С целью воспитания любознательности, развития логического мышления, творческой фантазии, воображения в 1-В классе (кл. руководитель Лаврова Е.С.) библиотекарями  гимназии №11 Кашириной Л.С. и Иванисовой В.М. проведен  библиотечный урок «Стихи задают вопросы» с использованием книжной выставки, компьютерной презентации, видеороликов.

 
18
сич
2016
«Єднання заради незалежності»
З метою поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України (пригадати ст. 20 Конституції України), знайомством  з цікавими фактами про Україну, виховання патріотичних почуттів та поваги до державної атрибутики та  інтересу до вивчення історії України 18 січня 2016 року у 9-В класі проведена класна година «Єднання заради незалежності».
 
05
сич
2016
«Поглиблення мовної компетентності»

05.01.2016 року відбулося шкільне методичне об`єднання вчителів початкових класів на тему «Поглиблення мовної компетентності». Виступали: керівник ШМО Бондарчук О.Л. з питанням аналізу роботи ШМО за перше півріччя 2015-2016 навчального року та питанням поглиблення мовної компетентності учнів початкової ланки; заступник директора з НВР у початкових класах Жучкова С.А.; вчитель початкових класів Лаврова О.С.

 
04
сич
2016
Областная олимпиада по физической культуре

Александр Лисица представляет комманду Жовтневого района на областной олимпиаде по физической культуре. Условия для участи в олимпиаде - подотовка презентации об олимпийском чемпионе из Запорожья. Подробности по ссылке:

http://galichevairina.blogspot.com/2016/01/blog-post.html

 
29
2015
Пeдагогический консилиум

28 декабря 2015 года в Запорожской гимназии №11 состоялся педагогический консилиум по вопросам адаптационного периода учащихся первых классов. В консилиуме приняли участие директор гимназии Непрядкина С.Ю., заместитель директора по УВР по начальным классам Жучкова С.А., заместитель директора по методической работе, психолог, социальный педагог, все учителя, работающие в 1-х классах.

 
28
2015
Новогодний праздник у районнной ёлки

26 декабря у районной ёлки прошел новогодний праздник. Его подготовили представители Жовтневой райадминистрации, учителя и ученики Запорожской гимназии №11. Ребята пели, танцевали, водили хороводы, принимали участи в конкурсах, за что получили призы от Деда Мороза.

Спасибо всем за прекрасный праздник!

Веселых и интересных каникул!

 
28
2015
Новогодний карнавал

26 декабря в гимназии завершился большой праздник - "Новогодний карнавал".

Ребята 5-11 классов показали новогодние клипы. Все выступления были яркими, эмоциональными, артистичными!

Поздравляем всех с наступающим Новым годом и Рождеством, здоровья, счастья, хорошего настроения!

 
25
2015
План работы на зимние каникулы

План работы гимназии во время зимних каникул


"Родинне свято" возле районной новогодней елки. 5-е классы, Ученический совет школы. Ответственная: педагог-организатор Василюк А.В.
26.12.2015
Заседание ученического совета гимназии. Подведение итогов работы за I семестр. Ответственная: Василюк А.В.
28.12.2015
Работа с одаренными учащимися, подготовка к III-му областному этапу ученических олимпиад.
28.12-30.12.2015, 04.01-06.01.2016.
Занятие "Юный футболист". Ответственный: Цымбал М.В.
Ежедневно 10.00-13.00
Занятие хореографического кружка. Ответственная: Брык И.Н.
Ежедневно, 10.00-13.00
Проведение викторины "Знаете ли вы сказки Андерсена?" (4 классы, библиотекари гимназии).
30.12.2015
Игра-путешествие "В гости к Маршаку" 04.01.2016.(2-3кл., библиотекари гимназии)
К 180-летию Р.Киплинга сказка "Рики-Тики-Тави" (презентация и викторина) – 2-3 кл., библиотекари гимназии
05.01.2016
Подготовка проекта ко Дню Соборности Украины 10-11 кл., учителя истории
04.01-06.01.2016
Экскурсия в музей истории оружия (6кл.)
05.01.2016


С наступающим Новым годом!

 
16
2015
Немецкий язык в гимназии

11.12.2015 г. года Запорожская гимназия №11 (директор Непрядкина С. Ю.) гостеприимно встречала слушателей курсов повышения квалификации ЗОИ ППО. Педагогическая практика для учителей немецкого языка была организована учителями гимнази Слизун Е.В. и Федьковой В.В. Слизун Елена Викторовна на открытом уроке в 8 классе продемонстрировала разнообразие методов и приемов при обучении учащихся иноязычной речи. Федькова В.В. организовала творческий проект с учащимися 10-11 классов "Wir sind anders".

 
10
2015
Открытый урок "Каждый выбирает по себе..."

08.12.2015 г. года Запорожская гимназия №11 (директор Непрядкина С. Ю.) гостеприимно встречала слушателей курсов повышения квалификации ЗОИ ППО. Педагогическая практика для учителей русского языка была организована учителем-методистом Настыч Т. В. На уроке внеклассного чтения в 10 классе по теме «А.С. Пушкин «Маленькие трагедии»» Татьяна Васильевна презентовала коллегам разнообразие методов и приемов работы на уроке литературы в старших класах, убедительно демонстрируя эффективность профессионального инструментария в формировании высокой читательской активности, развитии творческого потенциала учащихся.

 
10
2015
"Я і мої права"

10 грудня в гімназії завершився Тиждень права. Учні написали твори на правову тематику, зустрілися з представниками правоохоронних органів. Найбільше враження справила виставка плакатів "Я і мої права", в яких гімназисти продемонстрували своє відношення до Дня прав людини. Найкращими визнані плакати учнів 10-А і 10-Б класів.

Дякуємо всім за творчість і натхнення!

 
10
2015
Герою слава!

9 грудня в гімназії відбувся Урок мужності. До учнів 5-А класу завітав захисник Донецького аеропорту, "кіборг", В`ячеслав Зайцев.

Учні запросили представників 9-х та 11-х класів на зустріч з героєм. Класний керівник 5-А класу Настич Т.В. і учні підготували запитання герою, вручили сердечки з побажаннями для воїнів АТО.

Бажаємо всім здоров`я, наснаги, миру!

 
04
2015
Найкращі захисники Вітчизни

3 грудня відбувся районний, військово-спортивний конкурс, присвячений Дню збройних сил України.  Команди гімназії стала переможцем серед десяти команд учасників.

Вітаємо найкращу команду Жовтневого району та бажаємо здоров`я, наснаги та подальших успіхів!

 
02
2015
Библиoпутешествие «Чтение – это здорово!»

С целью формирования у ребят общего представления о библиотеке, богатстве и разнообразии ее книжного мира, знакомством с основными правилами пользования библиотекой и книгой, чтением как увлекательным процессом пополнения знаний библиотекарями гимназии №11 Кашириной Л.С. и Иванисовой В.М. в 1-Б классе (кл. руководитель Еремина О.Н.) проведен библиотечный урок «Чтение – это здорово!».

 
01
2015
Вчитель-експерт Microsoft

Вчителя трудового навчання і основ здоров’я нашої гімназії Топчій Ірину Вікторівну включено до складу вчителів-експертів Microsoft

 
01
2015
Oбластной конкурс "Эковектор"

18 ноября среди учащихся начальных классов стартовал школьный отборочный тур областного конкурса "Эковектор". Работы учеников были представлены на выставке. Жюри по достоинству оценило лучшие Эко - открытки.

 
01
2015
Hеделя безопасности жизнедеятельности

С 16.11 по 20.11. в начальной школе гимназии проводилась неделя безопасности жизнедеятельности. Учителями были проведены уроки, мастер- классы, тренинги, беседы. Свои творческие работы учащиеся представили на выставке рисунков.

 
27
лис
2015
Загальношкільний фестиваль "Обери життя"

З 17 листопада в гімнаазії проходить традиційний щорічний фестиваль здорового способу життя. Кожний клас показує своє бачення навичок формування ЗОЖ. Всі виступи - яскраві, музикальні, емоційні.

Бажаємо учням, вчителям, батькам здоров'я, наснаги, втілення всіх творчих задумів та гарних вихідних!

 
25
лис
2015
«Підвищення психосоціальної стійкості до стресу в учнівському середовищі»

Саме так називався дводенний тренінг для вчителів, який відбувся 19-20 листопада у Запоріжжі. Одночасно працювали 3 групи по 20 вчителів – класних керівників. Тренером однієї з груп була психолог нашої гімназії Арутюнян К.А., а  Бектурганова В.В., Кіріленко А.В. та Настич Т.В. стали одними з перших учасників цього тренінгу та отримали сертифікати.

 
25
лис
2015
Семінар-практикум для вчителів: Емоційне навантаження та як його подолати

Психологічна служба школи, працює з усіма учасниками навчально-виховної системи, адже душевний спокій та рівновага кожного є запорукою успішної взаємодії, що включає в себе процес навчання та виховання.

 
24
лис
2015
Финал игры "Что? Где? Когда?"

В гимназии завершился VI чемпионат игр "Что? Где? Когда?".

В финале играли команды 8-В класса "НЛО" и 10-А класса "Шерлоки".

Победил опыт, и команда 10-А класса стала чемпионом игр сезона 2015-2016 учебного года.

Поздравляем победителей!

Вы - молодцы!

 
23
лис
2015
Гимназия 11 на региональной сессии Молодежного Европарламента

19-23 ноября ученики и ученицы нашей Гимназии стали делегатами сессии Молодежного Европейского Парламента (EYP) в Украине, попробовали себя в качестве будущих парламентариев, освоили навыки командой работы, прошли увлекательные тренинги, научились аргументировано отстаивать свою позицию и завели много друзей!

Видео на Громадском - https://youtu.be/0BOZxd_b3BY

 

 

 
16
лис
2015
Тиждень безпеки дорожнього руху

В гімназії завершився тиждень безпеки дорожнього руху. Конкурс малюнків "Безпека дорожнього руху - це життя", практичні заняття загону ЮІДР, бесіди з профілактики ДТП і багато іншого нагадали учням, вчителям, батькам, що безпека дорожнього руху - це життя!

 
16
лис
2015
День української писемності

9 листопада, в День української писемності, серед учнів 3-х і 4-х класів початкової школи проводився шкільний тур Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика. Учасники показали достатньо високі результати і міцні знання.

 
11
лис
2015
"Для мене мова - це..."

9 листопада - День слов`янської писемності та мови. У нашій гімназії в цей день стартував тиждень української мови та літератури.

А розпочався він зі святкового заходу, "Для мене мова - це...", який було проведено вчителями української та англійської мов Михайленко О.С. та Дасевич І.Ю. у 6-А класі.

 
05
лис
2015
VI чемпионат гимназии «Что? Где? Когда?»

4 ноября состоялась первая игра чемпионата среди 7 классов.
I место 7-Б класс, капитан команды Фалеева Таисия
II место 7-А класс, капитан команды Симоненко Алексей
II место 7-В класс, капитан команды Варакута Артур

Поздравляем команду 7-Б класса «Развитие» и желаем успехов в первой полуфинальной игре!

 
02
лис
2015
Методическое объединение учителей

29 октября 2015г. состоялось методическое объединение учителей начальных классов Запорожской гимназии #11.

 
28
жов
2015
Oлимпиады по мaтематике и русскому языку

В период с 19 октября - 22 октября среди учащихся 3 -х и 4-х классов гимназии №11 проходили предметные олимпиады ( ІІ, школьный тур) по математике и русскому языку. Ребята показали высокие результаты и глубокие знания предметов.

 
28
жов
2015
Oткрытые уроки для курсантов ЗОИППО

 

21 октября 2015г. учителя начальных классов Голенкова А.А. (3-В) и Лаврова Е.С. (1-В) провели открытые уроки для курсантов ЗОИППО.

 
28
жов
2015
Аппетит у животных

В рамках проведения месячника школьных библиотек  22.10.2015 библиотекарями  гимназии Кашириной Л.С., Иванисовой В.М.  во 2-Б и 2-В классах (классные руководители Хижняк Е.В, Каспарова С.Н.) с целью знакомства учащихся с периодическими изданиями экологической направленности  «Колосок» и «Колосочек», воспитания любви к природе, растительному и животному миру, привитию чувства ответственности за сохранение экологического баланса на Земле проведен библиотечный урок «Аппетит у животных».
 

 
20
жов
2015
Mark Twains biography and books

В рамках проведения месячника школьных библиотек  16.10.2015 библиотекарями  гимназии Кашириной Л.С., Иванисовой В.М.  совместно с библиотекарями библиотеки им. Андросова в 7-А классе (кл. руководитель Кац Я.И.) с целью воспитания необходимости чтения учащихся на английском языке, расширения кругозора, знакомства с жизнью и творчеством Марка Твена, неизвестными страницами его жизни проведен библиотечный урок на английском языке «Великий выдумщик Марк Твен».
 

 
20
жов
2015
«Б.Олійник - видатна постать українського суспільства, культури, філософії та політики».

Відповідно доручення Кабінету Міністрів України від 05.10.2015 № 399581/1-15 та з нагоди відзначення 80 –ї річниці з дня народження поета і громадського діяча Бориса Олійника в бібліотеці гімназії оформлена книжкова  виставка, присвячена значному внеску Б.Олійника у розвиток української літератури, культури, філософії та політики.

 

 
20
жов
2015
Школа будущего первоклассника

С  10 октября 2015 года в Запорожской гимназии №11 начала свою  работу Школа будущего первоклассника. В рамках подготовки к школе  будущего первоклассника ждут интересные, увлекательные творческие задания, упражнения, тренинги,  логические задачи, развивающие познавательную активность, нестандартное мышление, уверенность в своих силах.

 
16
жов
2015
«Рикки-Тикки-Тави»

В рамках проведения месячника школьных библиотек  16.10.2015 библиотекарями  гимназии Кашириной Л.С. и  Иванисовой В.М  в 3-А классе (кл. руководитель Жучкова С.А.) проведен библиотечный урок по произведению Джозефа Киплинга  «Рикки-Тикки-Тави», во время которого учащиеся расширили знания о жизни и творчестве Джозефа Киплинга (1865-1936), развивали логическое мышление, зрительное и слуховое внимание, память и речь, воспитывали интерес к творчеству Дж. Киплинга, к его произведениям.

 
16
жов
2015
«Литературный ералаш»

В рамках проведения месячника школьных библиотек  15.10.2015 библиотекарями гимназии Кашириной Л.С., Иванисовой В.М. и библиотекарем  детской библиотеки им. Андросова с целью  расширения кругозора  учащихся 2- А, В классов (Есина Л.А, Хижняк Е.В.) проведен празник сказок «Литературный ералаш»

 
13
жов
2015
Урок мужності

13 жовтня в гімназії відбулися уроки мужності, присвячені Дню визволення м. Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників. Учні 4-х класів провели його біля пам`ятника загиблим десантникам, поклали квіти, хвилиною мовчання вшанували героїв-визволителів м. Запоріжжя.

 
13
жов
2015
Акція "Чисте місто"

В жовтні в гімназії відбувалися заходи акції "Чисте місто". Школярі прибирали подвір`я, збирали листя, квіти, наводили порядок біля школи, пам`ятника десантникам, які загинули влітку 1942 року.

 
13
жов
2015
«В країні книжок»

В рамках проведения месячника школьных библиотек  08.10.2015 библиотекарями гимназии Кашириной Л.С., Иванисовой В.М. и библиотекарем  детской библиотеки им. Андросова с целью знакомства с новыми интересными книгами для детей и юношества проведена презентация нових поступлений «В країні книжок».

 

 
13
жов
2015
«Святковий тарарам»

С целью формирования у ребят общего представления о детской библиотеке им. Андросова, богатстве и разнообразии ее книжного мира, знакомством с основными правилами пользования библиотекой и книгой, чтением как увлекательным процессом пополнения знаний библиотекарем гимназии №11 Кашириной Л.С., библиотекарями библиотеки им. Андросова с учениками 5-А класса (кл. руководитель Настыч Т.В.) проведена квест-игра – испытание на эрудированность, начитанность и умение соревноваться в команде за победу и главный приз.

 
13
жов
2015
День захисника України!

До свята захисника України в гімназії організована виставка робіт учнів, присвячена цій визначній події. Вітальні листівки, листи, патріотичні малюнки, національні обереги та брелоки, які виготовили учні, будуть передані волонтеру Олені Ярошенко для військовослужбовців, що знаходяться в зоні АТО. Вітаємо всіх зі святом!

 
13
жов
2015
"Гімназія-шпиталь"

Учні Ради гімназії поздороволи бійців Української армії, які знаходяться на лікуванні в Обласному військовому шпиталі, з Днем захисника України. Заступнику головного лікаря було передано більше 200 одиниць перев`язочного матеріалу, шприців.

Бажаємо всім здоров`я, миру, наснаги!

 
13
жов
2015
Допоможемо Українській армії

Учні гімназії взяли участь в обласному телемарафоні "Пам`ять". Від імені учнів шкіл запорізької області вони  привітали воїнів АТО з Днем захисника України, передали їм понад 200 Державних прапорів України. Вітаємо всії зі святом!

 
09
жов
2015
Талановиті в усьому!

Сьогодні в гімназії відкрилася виставка досягнень учнів, які займаються спортивно-бальними танцями, є переможцями міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Вітаємо всіх учасників! Бажаємо нових звершень та перемог!

 
08
жов
2015
«Технологии SMART»

На базе кабинета химии ЗГ №11 (директор гимназии Непрядкина С.Ю., зав. кабинетом Иванисова В.М.) 07.10.2015 в рамках республиканского научно-практического семинара преподавателем ЗОИППО Дехтяренко Светланой Григорьевной для руководителей РМО учителей химии Запорожской области проведен мастер-класс «Технологии SMART и их возможности».

 
06
жов
2015
Библиопутешествие «Чтение – это здорово!»

С целью формирования у ребят общего представления о библиотеке, богатстве и разнообразии ее книжного мира, знакомством с основными правилами пользования библиотекой и книгой, чтением как увлекательным процессом пополнения знаний библиотекарями гимназии №11 Кашириной Л.С. и Иванисовой В.М. в 1-В классе (кл. руководитель Лаврова Е.С.) проведен библиотечный урок «Чтение – это здорово!».

 
06
жов
2015
«Величайшее сокровище – хорошая библиотека» В. Белинский

В рамках проведения месячника школьных библиотек в гимназии №11 была объявлена акция «Подари книгу библиотеке». Первым откликнулся ученик 9-А класса Магдыч Захар. Он подарил библиотеке около 50 новых книг. Среди них такие нужные книги: «Універсальний словник української мови», «Усі українські письменники», «Усі українські поети», «Розстріляне відродження» и др.

 
05
жов
2015
Виховна година: «А ми тую козацькую славу збережемо!»

З метою ознайомлення учнів з періодом козаччини; виховування шанобливого ставлення до власної історії і спонукання до наслідування кращих козацьких рис  гетьманів та кошових отаманів (відваги, мужності, безмежного патріотизму, добродушності, безкорисності, товариськості) у рамках всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у 9-В класі бібліотекарем гімназії №11 Каширіною Л.С., кл. керівником Іванісовою В.М. та бібліотекарями бібліотеки Андросова проведена виховна година «А ми тую козацькую славу збережемо!»

 
02
жов
2015
Почесна відзнака

1.10.2015 року вчитель правознавства Романютенко Ірина Юріївна була відзначена на міському рівні як вчитель-предметник що має переможців Всекраїнських учнівських олімпіад III, IV етапів та була нагороджена сертифікатом про призначення премії міського голови.

Вітаємо та пишаємося!

 
02
жов
2015
Вчителю жовтень посміхається...

Сьогодні в гімназії свято - учні шанують своїх вчителів з професійним святом.

Виставка фоторобіт Дюдюн Віолетти, учениці 9-А класу, стала справжнім подарунком всім вчителям, батькам та учням. Головне, що подарували учні своїм вчителям - це добрий настрій, гарні побажання та посмішки.

Зі святом, шановні вчителі!

 
25
вер
2015
Выставка спортивных достижений

25 сентября открылась выставка спортивных достижений гимназистов. Сегодня свои спортивные достижения продемонстрировали ученики 5-11 классов. Желаем нашим чемпионам здоровья, новых достижений и побед.

Мы вами гордимся!

 
25
вер
2015
Ліки замість квітів

25 вересня в гімназії завершено збір ліків для воїнів АТО, які передані волонтеру Олені Ярошенко. Вчителі, учні та батьки гімназії зібрали більше 400 одиниць медикаментів та інших необхідних предметів і речей для підрозділів, які виконують завдання в зоні АТО. Частина медикаментів була передана в Запорізький військовий шпиталь. Дякуємо всім небайдужим!

 
23
вер
2015
Ми - патріоти України!

 

23 вересня в гімназії відбулася акція "Подаруй прапор солдату". Учні написали на прапорі побажання воїнам, які боронять Україну, побажали їм здоров`я та перемоги. Прапор буде передано 23 Запорізькому ОМПБ.

 
22
вер
2015
Фестиваль "Подаруй мені казку"

22 вересня підведені підсумки фестивалю "Подаруй мені казку". Обдаровані учні створили найкращі зразки ОТМ, декоративно-ужиткового мистецтва, літературних казок. Бажаємо переможцям успіхів в обласному етапі!

 
21
вер
2015
Тиждень безпеки життєдіяльності

«Наша безпека – у наших руках»

Сьогодні життєво необхідно озброїти дітей знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного здоров'я. Учні 10-11 класів взяли участь в практикумі» Надання першої долікарської допомоги», який був проведений представником Червоного Хреста Пахомовою С.А.

 
21
вер
2015
Слет лидеров ученического самоуправления

17 сентября состоялась первая в этом году встреча лидеров ученического самоуправления района. Председатель Совета школы Кобыляцкая Владлена рассказала о социальном проекте гимназии "Протяни руку помощи".

Встреча была интересной и полезной.

 
18
вер
2015
Неделя здоровья

18 сентября открылась выставка спортивных достижений учащихся. Сегодня свои спортивные достижения продемонстрировали ученики начальной школы. Желаем им здоровья и новых спортивных побед.

 
17
вер
2015
Неделя Безапасности жизнедеятельности

16 сентября в рамках недели безопасности жизнедеятельности для учащихся 3-х классов  (классные руководители: Жучкова С.А., Никитенко С.Н., Голенкова А.А.) представитель общественной организации "Красный Крест" Жовтневого района - Пахомова С.А. провела  мастер - класс "Оказание первой доврачебной помощи".

 
15
вер
2015
Неделя безопасности жизнедеятельности

14 сентября в Гимназии №11 началась неделя безопасности жизнедеятельности. Перед ребятами выступили агит-бригада ЮИДР "Зебра" и ДЮП "Огненная Фемида".

 
09
вер
2015
Перший урок

Класними керівниками 10-11 класів ( Дєєва Е.Ш., Федькова В.В., Кириленко А.В. та Бєктурганова В.В.) 1 вересня було проведено виховний захід " Україна-це ми!", метою якого було
поглибити знання учнів про патріотизм; привернути увагу учнів до сталості традиції боротьби за незалежність українського народу, сприяти зацікавленості і бажанню виявляти патріотичні якості в повсякденному житті; виховувати почуття національної гордості, любові до України.  Старшокласники мали можливість проявити свої творчі здібності – продекламувати свої власні вірші та виконати відомі українські пісні.

 
08
вер
2015
Акція "Допоможемо у створенні бібліотеки"

Учні гімназії прийняли участь в акції на звернення 9-го полку оперативного призначення Національної гвардії Украіни. Вчителями, батьками та учнями гімназії зібрано більше 400 книжок військовослужбовцім цього полку на їх прохання.

Дякуємо всім за розуміння і співпрацю!

 
04
вер
2015
Первый урок в 2015-2016 уч.году

Стартовал 2015-2016 учебный год.  Учителя начальных классов 1 сентября провели первые уроки   "Украина - это мы".

 
20
тра
2015
ТИЖДЕНЬ З ОСНОВ БЖД УЧНІВ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ГІМНАЗІЇ № 11 З 14.05.15 – 19.05.2015

Класними керівниками ( Пунько Є.Г., Дасевич І.Ю., Перепеця І. І.)  були запрошені      фахівці   підрозділів та установ систем       ГУ ДСНС України  у Запорізької області.

 
18
тра
2015
Победители районного этапа областного конкурса "Учитель 21 столетия"

Поздравляем учителей начальных классов ЕСИНУ ЛЮБОВЬ АНАТОЛЬЕВНУ  (1 место)    и ГОЛЕНКОВУ АННУ АЛЕКСАНДРОВНУ (3 место ), занявших призовые места на районном этапе областного  конкурса "УЧИТЕЛЬ 21 СТОЛЕТИЯ".

 
12
тра
2015
До нашого руху приєднайся і ти!

Вдячність бійців учням і батькам гімназії:

http://vk.com/gimnasium11?w=wall-800196_326

 
08
тра
2015
Уроки памяти и примирения

8 мая в гимназии были проведены Уроки памяти и примерения, победы над нацизмом в Европе. Символом дня стал красный мак памяти в честь 70-той годовщины победы над нацизмом.

 
05
тра
2015
Декада по "Природоведению"

С 21 апреля - 30 апреля в начальной школе проходила декада по предмету "Природоведение". Учителями 4-х классов Красняковой З.А., Ерёминой О.Н. был разработан план проведения декады, составлены мероприятия и задания для учащихся. В течении десяти дней работала динамическая выставка творческих работ учеников 1-4 классов.

 
29
квi
2015
«Великодній кошик на передову. Подаруй солдату свято»

Вчера, 28.04.2015 в горсовете состоялось торжественное мероприятие, посвященное чествованию самых активных участников благотворительной акции "Великодній кошик на передову. Подаруй солдату свято", среди которых Запорожская гимназия № 11.

 
29
квi
2015
Виставка творчих робіт

28 квітня в гімназії відбулася персональна виставка картин Яценко Романа, учня 7-А класу. Роман - переможець міжнародних конкурсів в Чехії, Іспанії, Болгарії. Роботи Романа виконані яскраво, оригінально, з використанням різних стилів.

 
28
квi
2015
"I LOVE ENGLISH"

17 апреля  в  рамках  декады английского языка в  Запорожской  гимназии №11 во 2-х классах было проведено открытое мероприятие  I LOVE ENGLISH. Ученики на английском языке рассказывали о себе, своей семье, любимых игрушках и любимых животных, пели английские песни и читали стихи. Ребята продемонстрировали свои таланты: играли на музыкальных инструментах, танцевали, исполняли гимнастические этюды. Мероприятие подготовили учителя английского языка Дасевич И.Ю., Перепелица И.И., Жугина Е.О.

 
23
квi
2015
Декада иностранных языков

В понедельник, 20 апреля, в рамках декады иностранных языков в Запорожской гимназии №11 прошла игра-викторина между 9ми классами “Charlie and the Chocolate Factory”. Команды 9A Perfect Toffees, 9Б Everlasting Gobstoppers и 9В Rich Caramels показали отличные знания произведения и биографии Роалда Дала.

 
21
квi
2015
Вітаємо з перемогою в конкурсі «Екологічний вектор».

Традиційно  учні Запорізької гімназії №11 приймають участь в міському конкурсі «Екологічний вектор» та здобувають призові місця.
Вітаємо з абсолютною перемогою на міському етапі: вчителя біології Романенко К. В. (І місце)  в номінації «Педагогічна розробка» та  ученицю 11-Б класу Бойко Валерію (ІІ місце) в номінації «Екологічний проект та екологічна листівка» (вчитель Романенко К.В.);
Серед призерів –  учениці 8-А класу Рильська Я. та Коваль Л. (вчитель Пунько Є.Г.).

 
21
квi
2015
Усовершенствование профессиональной компетентности учителей способами современных технологий

16 апреля 2015 г. на базе Запорожской гимназии 11 состоялся круглый стол  заместителей директоров начальных классов Жовтневого района. Тема :  "Усовершенствование профессиональной компетентности учителей способами современных технологий".

 
17
квi
2015
Открытое мероприятие в 5-х классах

16 апреля в рамках декады иностранных языков в параллели 5х классов 11 гимназии было проведено открытое мероприятие. На мероприятии под названием «Free time, crazy time» ученики рассказывали на английском языке о своих увлечениях, хобби и любимых занятиях. Так же была представлена выставка творческих работ учеников. На мероприятии присутствовали родители учащихся, классные руководители и учителя гимназии. Мероприятие подготовили учителя английского языка: Дасевич И.Ю., Бережная Н.А., Егупова Т.Ю. и Перепелица И.И..

 
15
квi
2015
Встреча с известными людьми

15 апреля 2015 года состоялась встреча известной олимпийской чемпионки по прыжкам в воду Жупиной Елены Григорьевны и учащихся 4-В класса ЗГ №11. Ребята с восхищением слушали интересный рассказ спортсменки, а также получили автографы.

 
10
квi
2015
"Великодній кошик солдату"

10 квітня в гімназії проведена акція "Великодній кошик солдату". Вчителі, батьки та учні гімназії зібрали 637 кг. продукції, 103 малюнки та листівки, які були передані комітету волонтерів при Запорізькій обласній адміністрації. Рада гімназії привітала поранених солдатів у воєнному шпиталі, подарувала їм солодкі подарунки, листівки, гарний настрій. Дякуємо всім за доброту та милосердя!

 
10
квi
2015
"Спасем Днепр Вместе"

7 апреля 2015 года в актовом зале Запорожской гимназии № 11 состоялась встреча общественной организации « УкрТерра»  и учащихся 5-х классов по Всеукраинской инициативе « Спасем Днепр Вместе».
Представители общественной организации познакомили учащихся с историческими фактами, теоретической информацией и практической частью данного проекта.

 
09
квi
2015
«Волшебный мир сказки»

В рамках Недели детской и юношеской книги библиотекарями гимназии №11 Кашириной Л.С. и Иванисовой В.М. в 4-А классе (кл. рук. Краснякова З.А.) праздник сказки «От реальности до сказки один шаг» 

 
09
квi
2015
Наші ДЮПівці - серед найкращих!

02.04 відбувся районний єтап фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників. Команда гімназії "Вогняна Феміда" посіла друге місце. Наші ДЮПівці були найкращими в конкурсі "Перша медична допомога". Вітаємо переможців, зичемо творчих успіхів!

 
09
квi
2015
Открытый урок в 1-А классе

7 апреля в 1-А классе состоялся урок по чтению. Урок подготовила и провела учитель начальных классов Есина Л.А. Тема урока: М. Дмитриев " Мухомор".

 
07
квi
2015
"Мы любим сказки"

«Мы любим читать сказки»
В рамках Недели детской и юношеской книги библиотекарями гимназии №11 Кашириной Л.С. и Иванисовой В.М. в 2-В  классе (кл. рук. Голенкова А.А.) и 4-Б классе (кл. рук. Еремина О.Н.) .

 
07
квi
2015
Конкурс малюнків "Мирний атом в долонях людини"

06.04.2015 р. в гімназії проведено шкільний єтап обласного дитячого конкурсу малюнків "Мирний атом в долонях людини", в якому прийнали участь школярі 5-11 класів. Гімназисти продемонстрували свою громадянську позицію з нагоди трагічних роковин ліквідації аварії на Чорнобильскій АЕС.

 
07
квi
2015
Встреча с Еленой Жупиной

3.04 на встрече с бронзовым призером олимпийских игр Еленой Жупиной ученики 3-А класса задавали вопросы:

 
07
квi
2015
Городские соревнования Белая тура

7-10 апреля в городском шахмотном клубе "Думка" ученики гимназии №11 учавствуют в городских соревнованиях Белая тура

Пацалюк Александра, Алексеенко Дмитрий ученики 7-А класса

Сидоренко Семен ученик 7-Б класса

Капустин Никита ученик 8-А класса

 
06
квi
2015
Выставка книг

В запорожской гимназии №11 работает выставка книг посвященная международному дню спорта.

 
06
квi
2015
Встреча с Жупиной Е.

На встрече Елена Жупина показала олимпийские талисманы, кубки, медали, сувениры:

 
06
квi
2015
Награждение победителей

3 апреля 2015 года состоялись соревнования среди девочек, награждение победителей:

 
03
квi
2015
Соревнования по бадминтону

3 апреля 2015 года состоялись соревнования среди девочек по бадминтону по двум возрастным группам 5-7 класс, 8-11 класс. В группе 5-7 класс победила Шевченко Ангелина 6-В класс, 8-11 класс - ученица 7-А класса Левченко Юлия. Соревнования посвящены международному дню спорта. К судейству соревнований были привлечены члены федерации бадминтона Щапорожской области: Четвертак Евгения.

 
02
квi
2015
«От реальности до сказки один шаг»

В рамках Недели детской и юношеской книги библиотекарями гимназии №11 Кашириной Л.С. и Иванисовой В.М. в 4-В  классе (кл. рук. Лаврова Е.С.) с целью формирования у школьников представления о богатстве и разнообразии книжного мира, знакомства с прототипами героев известных сказок, заинтересованности читателей чтением, как увлекательным процессом пополнения знаний, развития творческого мышления и кругозора учащихся проведен библиотечный урок «От реальности до сказки один шаг» с использованием книжной выставки любимых прочитанных книг разного жанра; презентации,  музыкальных видеороликов  о книге и литературных сказочных героях, мультфильмов.

 
02
квi
2015
«Страницами космической фантастики»
В рамках Недели детской и юношеской книги библиотекарями детской библиотеки им. Андросова Дромашко Е.В. и Капичиной Н.В. и гимназии №11 Кашириной Л.С. и Иванисовой В.М. в 7-А  классе (кл. рук. Бережная Н.А.) с целью знакомства с книгами серии «Страна Фэнтэзи», заинтересованности читателей чтением, как увлекательным процессом пополнения знаний, развития творческого мышления и кругозора учащихся проведен  литературный круиз «Страницами космической фантастики» с использованием книжной выставки писателей-фантастов. 
 
02
квi
2015
Встреча с призером олимпийских игр

2 апреля 2015 года состоялась встреча учеников 4-А класса на тему: "Олимпийское движение для школьников" с бронзовым призером олимпийских игр - 2000 в Сиднее по прыжкам в воду Еленой Григорьевной Жупиной, чемпионкой мира, номинантом "Женщина 3-го тысячелетия", награжденной тремя орденами Княгини Ольги.

 
01
квi
2015
Неделя детской книги

В рамках Недели детской книги библиотекарями гимназии №11 Кашириной Л.С. и Иванисовой В.М. во 2-А  классе (кл. руководитель Жучкова С.А.) с целью расширения знаний учащихся о датском писателе-сказочнике Г.К.Андерсене, привлечению к чтению произведений писателя.

 
31
бер
2015
«Подари книгу библиотеке»

В рамках Недели детской и юношеской книги в гимназии №11 проведена благотворительная акция «Подари книгу библиотеке»: для младших школьников – книги серии «Книги – мои друзья»; для учащихся младшего и среднего школьного возраста – книги серии «Страна Фэнтези»; для учащихся среднего школьного возраста – наиболее читаемые книги автора Муни Витчер.

 
31
бер
2015
Библиопутешествие в мир книги

В рамках Недели детской книги с целью формирования у учащихся 1-х классов представления о библиотеке, богатстве и разнообразии её книжного мира; познакомить с основными правилами пользования библиотекой и книгой; ознакомить с порядком расстановки книг, с книжными выставками; заинтересовать будущих читателей чтением, как увлекательным процессом пополнения знаний в гимназии библиотекарями Кашириной Л.С. и Иванисовой В.М. проведено библиопутешествие в мир книги с использованием книжной выставки и видероликов.
 

 
31
бер
2015
Міжнародний день спорту заради розвитку та миру
 
30
бер
2015
Школьное Методическое Объединение

26 марта 2015 года среди учителей начальных классов было проведено Школьное Методическое Объединение.
Обсуждались вопросы:
1. Проект "Ведения классного журнала в 2015-2016 уч.г." (докладчик - руководитель ШМО Бондарчук Е.Л.)
2. Проведение Государственной Итоговой Аттестации учеников 4-х классов (докладчик - заместитель директора по НВР Жучкова С.А.)
 

 
30
бер
2015
Модернизация методов и приёмов урока способами ИКТ

В рамках Районного методического объединения учителей начальных классов 26 марта 2015 года на базе Запорожской гимназии №11 состоялся мастер - класс "Модернизация методов и приёмов урока способами ИКТ". Опытом делилась учитель 2-Б класса Никитенко С.Н.

 
24
бер
2015
«Величайшая тайна зеленого растения – ФОТОСИНТЕЗ»

Ученики 10 класса Запорожской гимназии №11 изучая процесс фотосинтеза, заинтересовавшись сутью данного процесса, проделали целый ряд опытов, в которых доказали суть фотосинтеза.

 
23
бер
2015
Методичні заходи у березні 2015р

Графік проведення методичних заходів у березні 2015р. (початкова ланка)
завантажити пожна за посиланням:

 
20
бер
2015
Міжнародна природознавча гра « Геліантус»

11 грудня 2014 року відбулася гра по всій території України і в Запорізькій гімназії № 11. 60 учнів нашої гімназії виконували завдання з основних природознавчих предметів шкільної програми: фізики, хімії, біології та географії.

 
06
бер
2015
Акція "Подаруй книгу солдату"

27 лютого вчителі та учні гімназії передали в військовий шпиталь 315 книжок та більше 200 літрів очищеної води.

 
02
бер
2015
Нагородження переможців Місячника безпеки життєдіяльності
20 лютого, у ресторані швидкого харчування «МакДональдс», відбулось нагородження переможців Місячника безпеки життєдіяльності. Серед нагороджених була  учениця 5-В класу  нашої гімназії Зирянова Антоніна.
За словами провідного фахівця відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Наталі Лорман, традиційно, упродовж листопада-грудня минулого року учасники конкурсу малювали, вишивали, клеїли, ліпили, фарбували, вирізали, будували на уроках «Основи здоров’я», проявляючи не тільки свої знання та уміння, але й творчість та оригінальність ідей. У конкурсі взяли участь діти віком від 6 до 16 років. Члени комісії обирали кращих серед понад 400 малюнків та близько 300 поробок.
 
02
бер
2015
«Всех вековечней царственное Слово…»

С 19 по 21 февраля 2015 года в Запорожском коллегиуме № 98 проходил Межрегиональный конкурс ораторского искусства «Заговори, чтоб я тебя увидел». Ученица 9 –В класса нашей гимназии Кисель Лилия (учитель Настыч Т.В.) заняла 2 место. 

 
23
лют
2015
Конкурс поезії

Серед  учнів початкових класів Запорізької гімназії №11 протягом лютого місяця проходив конкурс авторської дитячої і юнацької поезії та прози «Я – за єдину Україну». Школярі активно приймали участь, склали понад 50 художніх творів про Батьківщину та її свободу. 

 
23
лют
2015
День української мови

До Дня рідної мови (21.02.) серед учнів початкової ланки освіти пройшла виставка творчих робіт. Школярі 1-х та 2-х підготували міні – проекти "Українська мова у прислів`ях, приказках, загадках", учні 3-х класів виготовили "Сувеніри для туристів, які відвідують Україну" з українською народною та державною символікою. Учнями 4-В класу було випущено газету "Поетичні перлини".

 
23
лют
2015
Будущие первоклассники

 В «Школе Будущего Первоклассника»  прошла выставка творческих работ на тему «Гимназия глазами ребёнка».  Дети и их родители  отлично постарались и сотворили рукотворные шедевры.

 
20
лют
2015
С любовью в сердце

12 февраля представители Совета гимназии №11 поздравили воинов, находящихся на лечении в госпитале. Солдатам украинской армии были переданы поздравления учеников, учителей школы с Днем Веры, Надежды и Любви, а также печенье и сладости.

 
20
лют
2015
Конкурс Моральний вчинок

З 9 по 12 лютого в гімназії проходив шкільний етап V Всеукраїнського конкурсу "Моральний вчинок". Учні підготували творчі звіти: плакати, стіннівки, вірші, буклети, фоторепортажі, які продемонстрували громадянську позицію, соціально-правову активність, любов до України і готовності до її захисту. Найкращі роботи отримали високу оцінку на районному етапі конкурсу. Вітаємо переможців!

 
19
лют
2015
"Мистер гимназии - 2015"

13 февраля в гимназии прошел конкурс «Мистер гимназии-2015». В конкурсе приняли участие самые смелые юноши из 8,9 и 10 классов. Конкурс состоял из шести этапов: «Визитная карточка», «Подтягивание», «Я знаю свою школу», «Отжимание», «Тройной прыжок», «Танцуем все!». Ребята достойно показали себя на всех этапах конкурса. Победителем стал Александр Лисица, ученик 10-А класса. 

 
18
лют
2015
«О любви не говори? или Современные Сирано»

13 февраля 2015 года в гимназии № 11 прошли очередные Благотворительные чтения "О любви не говори? или Современные Сирано". Учитель украинского языка и литературы Михайленко Т.В. и учитель русского языка и литературы Настыч Т.В. познакомили учащихся 7-9 классов с кратким содержанием классической пьесы Э.Ростана "Сирано де Бержерак", провели литературные параллели со стихами Гр. Лютого "Сирано" и Э.Асадова "Сердечная история".

 
20
сич
2015
Наши дети лучшие!

Поздравляем учителя основ здоровья Топчий Ирину Викторовну и команду учеников 6-х и 7-х классов, принимавших участие в обласном конкурсе учебных проектов по основам здоровья по программе "INTEL: Навчання для майбутнього" и занявших 1 место. Материалы конкурсного проекта можно посмотреть в блоге "Школа здорового питания" zg11proektoz.blogspot.com
 

 
20
сич
2015
Комплекс заходів щодо забезпечення безпеки дітей

Міністерство освіти і науки доручило регіональним департаментам освіти і науки, професійно-технічним та вищим навчальним закладам, що належать до сфери управління МОН, довести до відома керівників дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх навчальних закладів, структурних підрозділів ПТНЗ та ВНЗ заходи щодо забезпечення безпеки під час навчально-виховного процесу. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Сергієм Квітом.

 
15
сич
2015
Результаты районного конкурса "Новогодняя композиция"
Жовтневым районным отделом образования в декабре 2014 года  проводился конкурс новогодних поделок «Новогодняя композиция». На конкурсе были представлены самые разнообразные поделки и игрушки, сделанные руками учеников из всех школ Жовтневого района запорожской области. 
Первое  место заняла композиция  ученика  2-В класса Запорожской гимназии №11  Дедюкина Давида (классный руководитель – Голенкова Анна Александровна) . Победитель был награждён дипломом и призом.  Поздравляем  Давида  и желаем  ему успехов в творческом развитии. 
 
22
2014
Оголошення

До уваги вчителів, учнів, батьків!

Всі ДіЗи з 25.12.2014 перенесено на 24.12.2014р.

25.12.2014 - засідання педради.

 
19
2014
Чествование профсоюзных активистов

В Запорожье чествовали активистов Запорожской областной организации профсоюза работников образования и науки Украины

 
18
2014
Продолжается благотворительная акция "Протяни руку помощи"

18 декабря, накануне дня Святого Николая, учащиеся гимназии поздравили воинов Украинской армии, находящихся на лечении в госпитале. Ребята передали воинам сладкие  подарками, воду, соки. Заместитель начальника госпиталя по связям с общественностью Тяпкин А.Ю. поблагодарил ребят за помощь, поддержку, внимание и заботу.

 
17
2014
Графік роботи спортивного залу

Графік роботи спортивного залу Запорізької гімназії №11 можна завантажити:
http://my-files.ru/ivgq1a

 
17
2014
Районный военно-спортивный конкурс «Защитник Отчизны»

04.12.2014 года в ЗК №98 состоялся районный военно-спортивный конкурс «Защитник Отчизны». Команда учеников гимназии участвовала в различных конкурсах: строевой подготовки, викторины по истории Украины, оказание первой медицинской помощи, подтягивание, военная подготовка. Среди одиннадцати команд района ребята заняли почетное 2 место. Молодцы!!!

 
17
2014
"Протяни руку помощи"

С сентября 2014 года в гимназии проходит благотворительная акция "Протяни руку помощи".

 
17
2014
Школьный фестиваль здорового образа жизни

Здоровье-главное богатство в жизни каждого человека. В начале декабря в гимназии прошел фестиваль здорового образа жизни - «Обери життя». В нем принимали участие агитбригады учеников 5-10 классов. Ребята выделили главные ценности жизни, опираясь на которые можно противостоять пагубным явлениям окружающего мира. Все выступления были яркими, интересными, творческими. 

 
17
2014
Всемирный День Взаимопонимания с людьми, больными СПИДом

1 декабря – Всемирный День Взаимопонимания с людьми, больными СПИДом. С 24 по 28 ноября в гимназии была организована акция помощи детям г. Запорожья, которые больны этим страшным заболеваниям. В ходе акции были собраны средства на приобретение лекарственных препаратов для детей. 1 декабря был проведен традиционный конкурс плакатов «За будущее - без СПИДа», в котором принятии участие ребята 5-11 классов. Работы юных художников оценивало жюри.  Лучшими  оказались плакаты 9-В, 8-А, 8-В, 7-А классов.

 
17
2014
V чемпионат гимназии по игре «Что? Где? Когда?»

В октябре-ноябре 2014 года в гимназии проходил V (юбилейный) чемпионат игр «Что? Где? Когда?». В игре принимали участие команды 7-10 классов. Цель игры – развитие мышления, наблюдательности, сообразительности. Каждый болельщик имел возможность попробовать себя в роли участника и ответить на вопрос. Победителем чемпионата стала команда 10-Б класса «Идущие вперед», 2 место впервые в истории  заняла команда 7-А класса  «Золотой глобус». В финале все игроки получили сладкие призы.

 
23
2014
Графік додаткових індивідуальних занять вчителів з 15.12.2014 - 26.12.2014

Документ для скачивания http://my-files.ru/jdvgav

 
15
2014
Графік додаткових індивідуальних занять та консультацій вчителів початкової ланки

 
15
2014
ГПД на зимних каникулах

Уважаемые родители!

В период зимних каникул с 15.12.2014-26.12.2014 г. в Запорожской гимназии №11 будет работать группа продленного дня для учащихся начальных классов. Режим работы с 8:00-16:00. За дополнительной информацией  обращаться по тел. 764-14-29

 
15
2014
Педагогический консилиум учителей первых классов "Адаптация первоклассников"

11 декабря 2014г. был проведён педагогический консилиум по теме "Адаптация учащихся 1-х классов". Консилиум подготовила и провела завуч по УВР Жучкова С.А. В обсуждении актуальных вопросов участвовали учителя 1-х классов Есина Л.А., Каспарова С.Н., Хижняк Е.В., учитель музыкального искусства, учителя английского языка, работающие в 1-х классах, логопед , социальный педагог.

Презентация 1 кл адаптация.

адаптация видео

адаптация

пед консилиум

 
12
2014
Первые Благотворительные чтения

10 декабря 2014 года в гимназии №11 состоялись первые благотворительные (от "творить благо") чтения. Учитель украинского языка и литературы Михайленко Т.В. и учитель русского языка и литературы Настыч Т.В. предложили к рассмотрению учащихся 8-9х классов два литературных произведения: притчу-сказку Олексы Стороженко "Скарб" и рассказ Л. Арбабовой "Гость нежданный".

 
10
2014
Объявление
ВНИМАНИЕ!!!
УВАЖАЕМЫЕ РОДИТЕЛИ!
ЗАПОРОЖСКАЯ ФЕДЕРАЦИЯ ТРЕНАЖЕРНЫХ ЗАЛОВ ОБЪЯВЛЯЕТ НАБОР В ГРУППУ ДЕТЕЙ И МОЛОДЕЖИ В ВОЗРАСТЕ ОТ 14 ЛЕТ – ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ ИЗ ЗОНЫ АТО И СОЦИАЛЬНО-НЕЗАЩИЩЕННЫХ КАТЕГОРИЙ – ДЛЯ ЗАНЯТИЙ В ТРЕНАЖЕРНОМ ЗАЛЕ БЕСПЛАТНО ПО АДРЕСУ: г. ЗАПОРОЖЬЕ, ул. ГРЯЗНОВА, 71, КЛУБ А, ОСТАНОВКА ТРАНСПОРТА «ул. ГРЯЗНОВА».
 
ЗА СПРАВКАМИ ОБРАЩАТЬСЯ ПО ТЕЛЕФОНАМ:
097 437 29 55
063 790 56 86 (АЛЕКСЕЙ ПЕТРОВИЧ).
 
28
лис
2014
Интеллектуальный конкурс «Всезнайки»

26 ноября среди команд учащихся 3-х и 4-х классов состоялся школьный тур интеллектуального конкурса "Всезнайки". Ребята соревновались в четырёх номинациях: "Математика", "Природоведение", "Русский язык" и "Творческая мастерская". Все задания были объединены общей темой "Путешествие Смешариков по острову Хортица". Мероприятие было подготовлено и проведено заместителем директора по УВР Жучковой С.А. и руководителем творческой группой учителей начальных классов "Одарённый ребёнок" Голенковой А.А.

 
27
лис
2014
«Осенних листьев хоровод»

25 ноября учащимися 5-В класса для учащихся 5-Б класса учителем русского языка и литературы Цыкаревой С.А., библиотекарями Кашириной Л.С. и Иванисовой В.М. проведен праздник осени с использованием выставки книг по теме «Золотая осень – очей очарованье»; видеороликов и презентации по теме; инсценировкой  и чтением стихов А.С. Пушкина по теме мероприятия. 

 
27
лис
2014
«Посвящение в читатели»

25 ноября библиотекарями гимназии Кашириной Л.С. и Иванисовой В.М. в 1-х класах гимназии проведен празник «Посвящение в читатели», цель которого: дать детям базовые  понятия по основам библиотечно-библиографической грамотности, познакомить с понятиями «книжный фонд», «читальный зал», «формуляр читателя», сформировать первичные навыки самообслуживания в условиях школьной библиотеки, в воспитательных целях познакомить ребят с правилами поведения в библиотеке, правилами обращения с книгой.

 
18
лис
2014
Тиждень української мови

З 10.11. – 17.11. у початковій ланці проходив тиждень української мови. Учні 1-4 класів брали активну участь у створенні проектів.  Першокласники із задоволенням  створювали ілюстрації до своїх улюблених казок. Учні 2-х класів виготовляли закладки для підручників з використанням українських орнаментів. Серед третьокласників проводилась вікторина «Прислів`я та приказки мого народу», де учні показали свої знання мови та літератури.  Четверокласники працювали в групах і створювали презентації на запропоновані теми. Наприкінці тижня найактивніші учасники були нагороджені грамотами та заохочувальними призами. 

 
06
лис
2014
Учебный проект по основам здоровья "Быть здоровым - здорово!"

Ученики 6 и 7 классов нашей гимназии вместе с учителем Топчий Ириной Викторовной принимают участие в областном конкурсе учебных проектов по основам здоровья «Інтел: Навчання для майбутнього»

 
06
лис
2014
Фотоконкурс "Чарівні миттєвості життя"
Вітаємо переможців природничого фотоконкурсу «Чарівні миттєвості життя»!
04 листопада 2014 року учнів  Запорізької гімназії було відзначено грамотами І, ІІ, ІІІ ступеня за участь у щорічному фотоконкурсі. 
 
28
жов
2014
«БЕГУЩИЕ” КНИГИ XXI века».
Буккроссинг ("книговорот") — это неформальный книжный клуб, стирающий границы пространства и времени. Это движение, меняющее отношение людей к чтению и книгам. Освободить книги от бесполезного простаивания на полках и превратить весь мир в "огромную библиотеку" — примерно так можно сформулировать идею движения.
 
28
жов
2014
«В сердце каждого потомка он оставил яркий след…»

15 октября 2014 года – в день рождения М.Ю. Лермонтова – в Запорожском многопрофильном лицее № 99 литературная гостиная, приуроченная к 200-летию со дня рождения поэта, собрала победителей и призёров конкурса творческих работ «Герой нашего времени».

 

 
28
жов
2014
Литературный пикник «Приглашение в Осень»

Необычно провели воскресенье, 12 октября, любители поэзии – учащиеся 9-В класса. Вместе со своим учителем литературы Настыч Т.В. они были приглашены на осенний "бал".

 
28
жов
2014
«Он оказался всюду прав…»

9 ноября 2014 года в "Дубовой роще" состоялось традиционные Выездные литературные чтения, в этом году посвященные 200-летию со дня рождения великого русского поэта М.Ю.Лермонтова.

 
22
жов
2014
«Книги, которые приносят радость»

В рамках месячника школьных библиотек, с целью знакомства с книгами серии «фентази, приключения, научная фантастика», библиотекарями детской библиотеки им. Андросова и гимназии в 6-Б, 7-Б классах (кл. руководители Ващенко Л.К., Юльчиева Л.А.) проведен познавательный библиотечный урок  «Книги, которые  приносят  радость» с обзором литературы по данной тематике, использованием презентации, викторины по произведениям  писателей.

 
22
жов
2014
«Удивительные книги и библиотеки мира»

В рамках месячника школьных библиотек, с целью знакомства с историей создания книги, удивительными и необычными книгами и библиотеками мира, библиотекарями детской библиотеки им. Андросова и гимназии в 6-А , 7-В ,  классах (кл. руководители Кац Я.И., Михайленко Т.В.) проведен познавательный библиотечный урок «Удивительные книги и библиотеки мира» с использованием презентации, викторины и загадок  по произведениям  классиков.

 
21
жов
2014
«Мы любим сказку»

В рамках месячника школьных библиотек, с целью привития любви к чтению с помощью сказки, библиотекарями гимназии в 4-А классе (кл. руководитель Краснякова З.А.) проведен библиотечный урок «Добрый сказочник Андерсен» с использованием видео, презентации, викторины и загадок по сказкам писателя.

 
17
жов
2014
«Любимый сердцу край родной»

С целью воспитания любви к родной земле, знакомства с историей родного края, расширения знаний учащихся об истории своего народа, его культуры, обычаев, обрядов, устоев в 8-Б классе учителем Иванисовой В.М. и библиотекарем Кашириной Л.С. (в рамках месячника школьных библиотек) проведен библиотечный урок «Любимый сердцу край родной» с использованием книжной выставки «Мой край родной», презентации «Любимый сердцу край родной», видов Запорожья, видеороликов о родной земле и Запорожском крае.

 
17
жов
2014
«Волшебный мир литературной сказки»
Учителем русского языка и литературы Цыкаревой С.А. в 5-Б классе (в рамках месячника школьных библиотек) проведен библиотечный урок «Волшебный мир литературной сказки», цель которого научить определять сходство и отличие народной и литературной сказки.
На уроке учащиеся инсценировали сказку Г.Х.Андерсена «Эльф розового куста». Учителем использована книжная выставка, презентация, викторина по народным и литературным сказкам.
 
15
жов
2014
Периодические издания для детей

В 3-Б классе (кл. рук. Литвинова М.В.) библиотекарями гимназии проведен билиотечный урок, на котором учащиеся познакомились с фондом периодических изданий расширили представление об издаваемых детских журналах.

 
15
жов
2014
Добрый волшебник Андерсен

В 4-А классе (кл. рук. Еремина О.М.) с целью формирования активно-познавательной и мыслительной деятельности представления о жанрах детской литературы библиотекарями гимназии проведен библиотечный урок "Добрый волшебник Андерсен".

 
09
жов
2014
Месячник школьных библиотек

В рамках месячника школьных библиотек библиотекарями гимназии совместно с библиотекой Андросова во 2-Б, В классах проведен библиотечный урок с целью знакомства с проффесиями: редактор, журналист, которые принимают участие в создании детских печатных изданий.

 
09
жов
2014
"Литературные прятки"

В рамках месячника школьных библиотек библиотекарями гимназии совместно с библиотекой Андросова во 2-А классе(классный руководитель Жучкова С.А.) проведен библиотечный урок "Литературные прятки" с целью воспитания кульуры чтения у детей младшего школьного возраста с использованием видео, презентаций, викторины.

 
07
жов
2014
Детские периодические издания

В 3-В классе(классный руководитель Максименко Д.Ю.), в рамках месячника школьных библиотек, библиотекарями гимназии проведен библиотечный урок "Детские периодические издания Украины" с целью знакомства учащихся с историей периодических печатных изданий и некоторыми украинскими детскими журналами.

 
07
жов
2014
"Великий сказочник"

В 4-В классе (классный руководитель Лаврова Е.С.) библиотекарями гимназии проведен библиотечный урок о датском писателе-сказочнике Г.К. Андерсене с использованием видео, презентации, книжной выставки, викторины по произведениям сказочника.

 
03
жов
2014
Бібліотека зустрічає друзів

З метою знайомства з бібліотекою, правилами поведінки та користування бібліотекою, правилами поводження з книгою для учнів 1-х класів у рамках місячника проведена екскурсія до бібліотеки за темою "Бібліотека зустрічає друзів".

 
02
жов
2014
Книжкові виставки

Всеукраїнський місячник "Шкільна бібліотека - стратегічний партнер освіти" відкрився книжковими виставками.

 
30
вер
2014
Проведення місячника

З 1 по 31 жовтня 2014 року проходить всеукраїнський місячник "Шкільна бібліотека - страгечний партнер освіти".
Будуть проведені:
- бібліотечні уроки;
- книжкові виставки;
- презентації;
- вікторини.

 
03
квi
2014
ШМО учителей начальных классов

27 марта состоялось заседание учителей  начальных классов

Тема заседания: Предметная компетентность учителя. Предварительные итоги работы ШМО.

 
01
квi
2014
Запорожская городская выставка перспективного педагогического опыта


25 марта  состоялась Запорожская городская  выставка перспективного педагогического опыта.

На выставке представили свою работу и проводили мастер – класс по программе подготовки  детей к школьному обучению «Мои первые шаги» Бондарчук Е.Л., Литвинова Н.В.

 
 
24
лют
2014
И мы сохраним тебя, русская речь, великое русское слово...

21 февраля 2014 года, в День родного языка, в Запорожской гимназии №71 прошел финал Межрегионального конкурса ораторского искусства "Всех долговечней царственное слово". Его организаторами стали ЗОИППО и Запорожская областная общественная организация "Русский культурный центр". От имени Генерального консула Российской Федерации в Харькове участников конкурса приветствовал консул-советник Мокин В.Г. Среди конкурсантов из разных городов (Краматорск, Ильечевск, Днепропетровск, Днепродзержинск, Запорожье, Бердянск, Енергодар, Мелитополь и др.), были и представители нашей гимназии - ученицы 8-В класса Плужникова Вероника (в номинации "10й класс") и Кисель Лилия (в номинации "9й класс"). Творческие индивидуальность и оригинальность, высокий уровень речевой культуры, умение подготовленно и экспромтом вести развернутый монолог на заданую тему, владение приемами установления контакта с аудиторией позволили им занять призовые места: Кисель Л. - 1е место, Плужникова В. - 4е место. Поздравляем вас, девчонки, и вашего учителя Настич Т.В.

 
24
лют
2014
Выучи русский язык!

Подведены итоги дистантной игры-олимпиады по русскому языку "Русский медвежонок". Поздравляем победителей! И помните: сколько языков ты знаешь, столько раз ты человек.

 
24
лют
2014
Становимся мудрее

18.02.2014 представители кафедры филологов гимназии №11 (учитель русского языка Настыч Т.В. и учитель украинского языка Королёва А.Ю.) приняли активное участие в практико-ориентированном семинаре, организованном преподавателями Запорожского национального университета для учителей-словесников.

 
13
лют
2014
Тренинг личностного роста

В Запорожской гимназии №11 8 февраля 2014 года была предоставлена возможность найти свой ключик к творческому и профессиональному росту, благодаря тренингу "Ключ к персональной эффективности".

Тренинг проводил доктор философских наук, профессор Запорожского областного институна последипломного педагогического образования Владимир Николаевич Сыстеров.

 
10
лют
2014
Семинар-практикум для учителей

"Я в мире. Взгляд изнутри"

Семинары для учителей, в чистом виде, давно потеряли свою актуальность. Тем более, уже всем известен факт, что слушая, мы запоминаем минимум информации. Другое дело – тренинг. На практике все попробовал, осознал, научился и запомнил. Масса удовольствия, незабываемые впечатления и много эмоции. Мы можем не помнить, что делали, но эмоции не забываются. Так, на очередном тренинге, который назывался "Я в мире. Взгляд изнутри", учителя пробовали проявить себя в разных ситуациях.

 
04
лют
2014
Ум блещет, тьма идей...

31 января 2013 года в гимназии состоялось очередное заседание руководителей ШМО.

 
27
сич
2014
Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

25 січня 2014 року на базі Запорізького класичного ліцею відбувся IV етап XIV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Там же відбулось нагородження кращих учнів та студентів Запорізькї області.

 
25
сич
2014
Соревнование по баскетболу среди девочек

24 января 2014 года команда девочек Запорожской гимназии №11 заняла первое место в соревнованиях 69-й спортакиады среди школьников Жовтневого района по баскетболу. Поздравляем:
Шокур Карину, Шокур Диану, Носову Александру - 9-А класс
Русанову Елену, Кот Инну - 10-Б класс

Представителя комманды Галичеву Ирину Павловну.
Девочки вы молодцы!

 
25
2013
Новогодний воланчик

24 декабря 2013 года в Запорожской гимназии №11 был проведен открытый турнир по бадминтону.

 

 
24
2013
Открытый урок по повести А.С.Пушкина «Капитанская дочка».

20 декабря 2013 года в гимназии № 11 для учителей русского языка и литературы областиучителем высшей категории Настыч Т.В. был проведен открытый урок по повести А.С.Пушкина "Капитанская дочка".

 
19
2013
Свято Миколая вже прийшло до нас

Сьогодні учні 7-их класів передали привітання від Святого Миколая 5-кам.

Життя Святого Миколая дає нам важливий урок: бути щирими, лагідними, працелюбними. Доброчинні справи закликають: хай тільки святе, чисте і добре входить у вашу душу.

 
13
лис
2013
Конкурс информационных проектов

Во 2 (районном)  туре конкурса информационных проектов для родителей первоклассников проект учителей первых классов Жучковой С. А., Никитенко С.Н., Голенковой А.А.  занял призовое 2 место. Поздравляем конкурсантов и желаем успехов в дальнейшей работе. 

 
13
лис
2013
Шкільний етап конкурсу імені Петра Яцика

12 листопада 2013 року стартував Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

 
11
лис
2013
Предметная неделя-план

Стоит ли спорить о том, какие школьные предметы главные, а какие - не очень. Современному человеку нужно знать основы многих наук для того, чтобы быть образованным, сделать правильный выбор своего жизненного пути, достичь высот в карьере.

Но, независимо от будущей профессии, каждый человек должен уметь грамотно писать, четко и ясно излагать свои мысли, правильно понимать то, что говорят другие.

Русский язык – один из самых богатых и развитых языков мира. Знать его плохо нам, говорящим на нем, недопустимо. А украинский язык очень мелодичный! Он является государственным языком и необходим для осознания себя патриотом и гражданином. Учителя нашей гимназии уделяют большое внимание развитию языковой грамотности учащихся, формированию их речевой компетентности, развитию интереса к изучению обоих языков. C 21 октября по 9 ноября в нашей гимназии прошла Декада Русского языка. Она была очень насыщенной, разнообразной и интересной.

 
08
лис
2013
Заседание ШМО учителей естественно-математического цикла

28 октября учителяестественно-математического цикла расмотрели и обсудили основные требования к современному уроку. Прослушали доклад и просмотрели презентацию по данному вопросу. Обсудили основные этапы составления поурочных планов.

 
08
лис
2013
Личностный рост учителя

Семинар-практикум для учителей, работающих в 5х классах "В мире эмоций".

 
08
лис
2013
Генії не падають з неба...

17 жовтня 2013 року гостинно відчинила двері Запорізька гімназія № 11 для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів української мови та літератури Запорізького ОІППО.

 
28
жов
2013
Конкурс «Пташине царство Запоріжжя»

В рамках ежегодного конкурса "Пташине царство Запоріжжя" в первые месяцы учебного года учениками Запорожской гимназии №11 были изготовлены и развешаны скворечники и кормушки для птиц.

 
26
квi
2013
День гражданской защиты

26 апреля в "День ГЗ" коллектив нашей гимназии закрепил полученные теоретические знания об опасностях, которые случаются, или могут возникнуть, об их причинах, последствиях для людей и окружающей среды и отрабатывал практические действия по личной безопасности и защиты учащихся во время чрезвычайных ситуаций.

 
19
квi
2013
Первая ученическая экологическая конференция

19 апреля в рамках месячника "Красота Земли моей", приуроченного дню Земли, в стенах ЗЗШ №20 была проведено Первая ученическая экологическая конференция "Моє довкілля – моє майбутнє". Экологическое объединение нашей гимназии "ЭКО-life", созданное в 2012 году, под руководством учителя биологии Романенко Е.В., представили свои наработки и идеи по охране окружающей среды, и честно заслужили победу.

 
18
квi
2013
Безопасный интернет для детей

18 апреля в рамках проведения IV Международного образовательного Форума "Личность в едином образовательном пространстве" в актовом зале КПУ состоялось официальное вручение наград победителей Международных, Всеукраинских и областных конкурсов.

Победителями стали учителя Запорожской гимназии № 11. Они были награждены грамотами и призами компании Воля.

Награждение Безопасный Интернет

 
12
лют
2013
ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА САЙТ ЗАПОРОЖСКОЙ ГИМНАЗИИ № 11